‘Kardeşim, keşke daha çok havari olabilseydim, özür dilerim”

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası cemi Türkiye’birlikte toprak amacıyla başlatılan müzaheret seferberliğinde duygulandıran mesajlar gelmeye devam ediyor.

Muğla’nın Ortaca ilçesinde Ortaca Belediyesi aracılığıyla başlatılan müzaheret kampanyasına montun cebinde mertebe ile müzaheret kampanyasına katılan amiyane ayrımsız çocuk, kampanyaya 50 teklik ve bir de kademe bıraktı. Notta, “Kardeşim, keşke çok elan fazla yardımcı olabilseydim. Özer dilerim. Cenabıhak yardımcımızdır. Dualarım sizlerle” yazdı.

Ortaca Şehremaneti ekipleri marifetiyle zelzele bölgesine götürülen yardımların ayrıştırılması esnasında mont cebindeki notu gören ekipler, yardımı namına ulaştırmanın mutluluğunu paylaştılar. Montu ve yardımı ulaştıran ekipler yardımı yapanlara de notla karşılık verdiler.

Ortaca Belediyesi ekipleri, “Belediyemiz marifetiyle toplanan eşyalar deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza ulaşmaya bitmeme ederken, küçük kardeşimizin montunun cebine bıraktığı gömlek dikkat çekti. Montun ve notun adına ulaşmıştır iyice kardeşimiz teşekkür ederiz” denildi. – MUĞLA

Share: