Kaymakam Özçelik’ten kurumlara ziyaretler

Bitlis’in Hizan Kaymakamı Nurhalil Özçelik, ilçede hareketlilik gösteren kâh kurumları ülfet etti.

Ilçebay Özçelik; Sosyal Yardımlaşma ve Tesanüt Vakfı ve Ocak Destek Merkezini, Hususi Hizan Rehabilitasyon Merkezini ve İlçe Müftülüğünü ziyaret ederek, ölçülü icraat için bilgelik aldı. Ilçebay Özçelik, Sosyal Teavün ve Dayanışma Vakfı’nın devletin vatandaşa uzanan sevecenlik eli olduğunu belirterek, “Varlık gayemiz zorda küsurat insanımıza yardımcı olmak. Adaletli ve hakkaniyetli tıpkısı çalışma içerisinde olmalıyız. İhtiyacı olduğu halde arkalama alamayan, ocağında yunak aşı kaynamayan aile varsa bunun vebali altındayız. Bize gelmeyen, gelemeyen çorak vatandaşımız varsa ululuk adına tığ ona gitmeliyiz. Eksiklerini durumunda tespit etmeli, ivedili ihtiyaçlarına hal bulmalı ve hakkaniyeti sağlayabilmeliyiz” dedi.

Kaymakam Özçelik, vatandaşlara henüz dolgunca ve kaliteli hizmet vermeleri amacıyla sıklıkla kurum ziyareti gerçekleştireceğini belirterek, İlçe Müftüsü Bilal Şengül’den yapılan dini hizmetler konusunda bilgi aldı.

Kaymakam Özçelik, rehabilitasyon merkezini seçkin fırsatta ülfet edeceğini söyleyerek, öğrencilerle ilgilenen eğitmenlerle dostane etti. – BİTLİS

Share: