Komutan Altınsoy: “Seçimden seçime vatandaşını hatırlayan parti olmadık”

SELIM Tümen Aksaray teşkilatının başlattığı “yüz yüze 100 dönme” programı çerçevesinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Öğür Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Tığ tek ahit seçimden seçime vatandaşı hatırlayan tümen olmadık” dedi.

Sahada vatandaşların taleplerinin alındığı “karşı karşıya 100 dönüş” programı çerçevesinde SELIM Tümen Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve ekibi vatandaşlarla bire bir araya geliyor. İl merkezinde esnaf ve vatandaşların birlikte hele özürlü, gazi ve şehit yakınlarını görüşme fail SELIM astronomi, yaz süresince 100 aktarılma gece gündüz devam edecek programa az çok önem veriyor. DOĞRU Tümen’nin milletin bağrından çıkacak, ihtişam, millet ilişkisi olan tıpkı öğür olduğunun altını çizen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Daim sahadayız. Hatırlanacağı üzere sabık senede Milletvekilimiz Cengiz Aydoğdu ve tamam teşkilatımızla İlçe, Çevre, karye, çevre ziyaretlerimiz olmuştu. Seçim çalışması olması ötesinde, bir emek yapıyoruz” dedi.

DÜRÜST Öğür adına esnafla, vatandaşla, toplumun cemi kesimiyle tek ant dilek bağını koparmadıklarını vurgulayan Komutan Altınsoy, “Biz hiçbir antlaşma seçimden seçime vatandaşını hatırlayan fırka olmadık. 2018 seçimlerinden sonraları sahadan inmeyeceğiz demiştik. Küçümseme verdiğimiz kabilinden Milletvekillerimizle, teşkilatımızla sonsuz sahada milletimizle bire bir ve beraberiz. Vatandaşlarımızın, esnafımızın, herkesin sorunlarını uygun dinliyoruz. Fon olsun diye değil, vatandaşlarımızın bizden beklentilerini çözmek için çalışıyoruz. Alternatifler üzerinde çalışarak milletimizin lehine olabilecek genişlik mebzul çözümleri bulma amacında himmet gider ediyoruz. Sahadan aldığımız talepler, beklentiler tabii ajandalarımızda kalmıyor. Çözülmesi müstelzim sorunları yerelde ise yerelde, değilse Ankara’da ilgilendiren makamlara iletiyoruz. Derdimiz bilcümle vatandaşlarımızın sıkıntılarını fasletmek. DOĞRU Parti milletin partisidir. Bizlerde üzerimize sakıt neyse onun gereğini yapıyoruz” diyerek konuştu. – AKSARAY

Share: