Komutan Şimşek’ten “Konyaspor-Fenerbahçe” maçının ahzüita günü oynanması talebi

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Balkır, pazartesi günü Fenerbahçe ile Konyaspor beyninde oynanacak karşılaşma öncesinde, “Mademki Konyaspor ve Fenerbahçe maçı Eskişehir’de oynanacak, iki bando dahi deplasman yapacak. Bu karşılaşma alım satım haset olmalıdır” diyerek TFF’ye seslendi.

Spor Bacak Süper Lig’in 4. haftasında Konyaspor ile Fenerbahçe karşı karşıya ati. 29 Ağustos Pazartesi oynanacak müsabaka öncesi, Konya Büyükşehir Stadyumu’nun destek durumu belirsizliğini koruyor. Geçtiğimiz hafta Başakşehir ile olan deplasman karşılaşmasını Eskişehir’de oynayan Konyaspor’un, Fenerbahçe maçını dahi bire bir sahada oynaması planlanıyor.

Karşılaşma öncesinde TFF’ye seslenen Eskişehirspor Başkanı Mehmet Balkır, maçın ahzüita günü yapılması talebini dile getirdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda mevcut Komutan Balkır, “Madem Konyaspor ve Fenerbahçe maçı Eskişehir’de oynanacak, iki bando üstelik deplasman yapacak. Bu karşılaşma pazar haset olmalıdır. Ayak Topu şehri Eskişehir’de şenlik havasında bire bir maç olsun. bu arada Eskişehir’in Eskişehirspor’u meşhurdur” ifadelerine vadi verdi. – ESKİŞEHİR

Share: