Konyaaltı’nın Gökçe Kelebekler’i Avrupa’da dolaşma peşinde

Antalya’yı Avrupa’üstelik külah fail Konyaaltı Uray Spor Kulübü Eş El Topu Takımı, hafta sonu EHF Avrupa Kupası’nda Ukrayna temsilcisi HC Galychanka Lviv ile karşılaşacak.

Konyaaltı Uray Spor Kulübü Eş Hentbol Takımı Avrupa yürüyüşüne devam ediyor. EHF Avrupa Ligi ikinci turunda Yunan rakibini temas iki maçta dahi yenerek adını üçüncü tuğra yazdıran Gökçe Kelebekler, bu turda Ukrayna’dan HC Galychanka takımıyla iki karşılaşma oynayacak. Süper Lig’üstelik yakaladığı üç maçlık galibiyet serisiyle baştan şahika yarışına eş olan Konyaaltı’nda garaz, Antalya’da oynanacak iki maçtan birlikte galip gelerek ayrımsız art tura geçmek. Maçlar, 3-4 Meyan tarihlerinde Antalya Spor Salonu’nda (Antalya Stadyumu yanı) oynanacak. Herhangi Bir iki karşılaşma birlikte saat 16: 00’üstelik başlayacak ve Konyaaltı Belediyesi toplumsal medya ve youtube hesaplarından etkili adına strateji edilebilecek.

“Taraftara davet”

Hafta sonu Antalya Spor Salonu’nda oynanacak maçlara bilcümle Antalyalıları çağırma eden Konyaaltı Belediye Reisi Cömert Sağlıklı, “Avrupa’da şehrimizi desise eden yegâne takım olma özelliği taşıyan Konyaaltı Belediyespor’umuzun, için bitmeme etmesi üzere taraftar desteği çok muhteşem. Ukrayna ekibi ile oynayacağımız maçlarımızda bütün hemşehrilerimizi takımımızın beraberinde olmaya davet ediyorum” dedi. Ligde olduğu üzere Avrupa’da üstelik zirveyi hedeflediklerini belirten Başbuğ Sağ, rastgele iki maça da çokça bereketli hazırlandıklarını ve hem Konyaaltı’na hem birlikte Antalya’ya reva ayrımsız sonuç almak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. – ANTALYA

Share: