Konya’daki barınakta köpeğe ezinç edilmesine tepki gösteren Tarkan’dan hakkındaki eleştirilere karşılık: Beni alim ferah agâh, o da bana yeter

Konya Büyükşehir Belediyesi Iyesiz Hayvan Kademe ve Iyileştirme Merkezi’nde tıpkısı görevlinin elindeki kürekle tıpkısı köpeğe vurarak ölümüne illet olduğugörüntüler sosyal medyanın gündemine oturdu. İnfial yaratıcı görüntülere Tarkan bile sessiz kalmayarak içtimai iletişim araçları hesabından tepki gösterdi.

“YETKİLİLER 3 MAYMUNU OYNUYOR”

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda yaşananların hesabının sorulması gerektiğini belirten Tarkan, “İzleyemedim üzüntümden bu korkunç görüntüleri. Bu kuşkusuz tıpkısı caniliktir ve bu caniliğe tanık olanlar hangi vicdansızdır ki bir dur demez, önüne geçmezler bunun. İnsanlığımdan bire bir henüz utandım. Hesabı sorulmalı bunun, cezası verilmeli hayvanlara ezinç fail bu canilerin. Vakıa bilcümle diyoruz bunları amma o sözüm ona yetkililer 3 maymunu oynuyorlar hep. Bilsinler ki, onlar da bu caniler kadar suçlular aldırışsız kaldıkları için” dedi.

TAKİPÇİLER İKİYE BÖLÜNDÜ

Tarkan’ın paylaşımı bodur sürede içtimai medyada gündem olurken kullanıcılar birlikte ikiye bölündü. Ayrımsız bölük paylaşımından periferi Tarkan’a destek olurken bir hizip birlikte ” İstiklal Caddesi’ndeki patlamaya illet ağızsız kaldın” yorumunu yaptı.

TARKAN’DAN ELEŞTİRİLERE CEVAP

Gelen eleştirilerin arkası sıra Instagram hesabından eskimemiş ayrımsız paylaşım yapan Tarkan, “Alay gümüşse sükut altındır. Ben beni bilirim. Beni bilen bile bereketli bilir. O bile bana kâfi. Susarım o yüzden. Ha, ego susarım amma şarkılarım şen durmaz” ifadelerini kullandı.

Share: