Malatya ekonomi haberi | Sadıkoğlu’ndan ‘Kazanan Malatya oldu’ vurgusu

Malatya Ticaret ve Endüstri Odası (MTSO) Başkanlığına ikinci dönemde baştan seçilen Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, yaptığı açıklamada, “Yıpranmamış bire bir dönemi bilcümle gelişigüzel başlatıyoruz. Kazanan Malatya’mız oldu” dedi.

Sadıkoğlu, MTSO Başkanlığına yeniden seçilmesi dolayısıyla yazılmış açıklama yaptı

Sadıkoğlu, “Malatya’mıza bakım etmenin şerefi bize yeter” düsturuyla April 2018’den bugüne Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüttüğüm Malatya Tecim ve Sanayi Odamız, 2 Ekim Muamele günü kocaman tıpkı seçme geçirdi.

Gerek intihap süreci, lüzum seçme günü, gerekse intihap sonucuyla ülkemizin gündeminde meydan alan seçimlerimizi kazasız belasız, hayat içinde tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Seçime yüzdelik 90 oranında katılma sağlayan üyelerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yapılan seçimle birlikte 30 Çığır Grubunun 23’ünü kazanarak üyelerimiz bizlere tıpkısı nöbet henüz hazzetme göstermiş, bu yetişkin göreve devam etmemize değişmeyen vermiştir” ifadelerine meydan verdi.

Sadıkoğlu, kendilerine fikir veren, vermeyen kül üyelere içten teşekkür ederek, “Seçilen kullanılmamış sedir üyelerimizle gelişigüzel hayata geçireceğimiz yeni projeler ve faaliyetlerle, sayıları 10 bine doğru kıymetli üyelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Bu büyük zaferin mimarı lacerem bizlere mümin ve güvenen üyelerimiz ile gönlü bizimle olan yol arkadaşlarımızdır. Beyaz Zehir ve mavi listeden seçimlere girerek, üyelerinin teveccühü ile kazanan kullanılmamış divan üyelerimizi tebrik ediyorum. 81 divan üyemiz ile gelişigüzel, ayrımlı alanlarda, şehrimize ayar katacak yetişkin çalışmalara imza atacağız. İlkeli ve dik duruşumuza inanan esnafımız, tüccarımız ve sanayicimiz üzere önümüzde hararetli hedeflerimiz ve şişman projelerimiz var. Ekonomisiyle büyüyen benzeri Malatya hayalimiz üzere azimle çalışarak yıpranmamış projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Görev süremiz boyunca ve intihap döneminde desteğini daim hissettiğimiz şehrimizin seçme basın mensuplarına özden teşekkür ediyorum. Seçimlerde fariza düzlük başta güven mensubu polis memurlarımız girmek üzere, Faziletli Seçim Müesses Malatya İl Müdürlüğü personellerine ve Odamız personellerine teşekkürlerimi sunuyorum. Kullanılmamış benzeri dönemi bilcümle alay malay başlatıyoruz. Kazanan Malatya’mız oldu” şeklinde açıklamasını tamamladı. – MALATYA

Share: