Malatya İdman Yurdu’ndan para aktarımı atağı

Lehçe Mektep Çocuğu Futbol Ligi’nde (BAL) Malatya’yı mandepsi eden Malatya İdman Yurdu transfer atağı yaparak, dış transferde 10, iç transferde ise 7 futbolcuyla inikat imzalandı.

Transferle ait adına izah özne Malatya İdman Yurdu Sportif Direktörü Muazzez Yiğit, geçen sezonlarda yaptıkları başarıların devam etmesi ve kurumsal yerine ati yerine kuvvetli ayaklar ile başvurmak adına görgüsüz davrandıklarına özen çekerek, teknik mesul Tuncay Selçuk ve yardımcı antrenörler Bedrettin Bulguru, Cuma Namazı Nasır ve Kaleci Antrenörü Önder Biçer nezaretinde kullanılmamış sezona hazırlıklarının devam ettiğini bildirdi.

BAL Ligi’nde iddialı olan Malatya İdman Yurdu bu sezon için aut transferde, Şanlıurfa Viranşehirspor’dan Burkay Ahmet Kalem, Ulubey Belediyespor’dan Furkan Pekşen, Isparta 32 Emre Spor’dan Sezer Dol, Dersim Spor’dan Mehmet Demin, Gazinatep FK’dan Mushap Polat, Yıpranmamış Malatyaspor’dan Yusuf Aslanargun ve Yusuf Erdoğan, Sarıçam Kürkçüler Spor’dan Kağan Selçuk, Şanlıurfaspor’dan Samet Çoban, Malatyaspor’dan Aykut Kar, çöz transferde ise İsmail Kişmiri, Serkan Çorak, Bahir Pala, Salih Özkul, İbrahim Öztürk, Mehmet Zincirkıran ve Batuhan Polat ile anlaştı. – MALATYA

Share: