Malikanesi FBI ajanları marifetiyle basılan Donald Trump ayaklanma etti: Tek BENDE başkanının başına hakeza tıpkı husus gelmedi

Her yaptığıyla olay olan eski MEMLUK Başkanı Trump, bu kez bile FBI ajanlarının evini aramasıyla gündeme geldi. Haberi bizzat duyuran Trump, yazılı ayrımsız açıklama yaptı.

“ADAMAKILLI EVİM İŞGAL ALTINDA”

Trump, ” Florida, Palm Beach’teki pir evim Mar-A-Lago şu anda kuşatma altında, iri tıpkı FBI ajanı grubu aracılığıyla hâkim yapılıp karışma edildi, bu milletimiz üzere berbat bir zamandır. Daha önce tek KÖLE Başkanının başına böyle tıpkısı molekül gelmedi.” ifadelerini paylaştı.

Trump’ın Florida’daki evi.

KASALARINDAN BİRİ KIRILDI

FBI ajanlarının mülkünde mevcut ayrımsız kasayı kırdığını iddia eden Trump, “İlgili heybet kurumlarıyla yapılan faaliyet ve hisse senedi birliğinden sonra evime yapılan bu habersiz başat gerekli veya makul değildir.” değerlendirmesinde bulundu.

GİZLİ KAYITLAR ARANIYOR

Associated Press, konudan bilgisi bulunan kişilere dayanarak, FBI aramasının, Trump’ın Parafin Saray’daki görevi sırasında Florida’daki ikametgahına belirsiz kayıtları alıp almadığına ilişkin bir soruşturmayla ilişkin olduğunu belirtti.

Adalet Bakanlığının, bu yılın başlarında Ulusal Arşivler ve Kayıtlar İdaresi eliyle Mar-A-Lago’dan alınan 15 kutu belgenin içinden çıkan adsız kayıtların varlığını araştırdığı kaydedildi. Federal yasaların, gizli ululuk belgelerinin yasalarca muayyen mezun yerlerden hariç çıkarılmasını yasakladığı bilgisi paylaşıldı.Share: