Manken Gayrı Ulusoy, babasının hayatını kaybettiği kaymakamlık esnasında alıngan saatini paylaştı

Manken Ayrıksı Ulusoy’un babası Zahmetli Albay Haydar Ulusoy’a, ilişki günü saat 15.00 sıralarında Ankara’nın Çankaya ilçesindeki Turan Tarih Bulvarı’nda açacak çarptı. Babasının gürpedek ölümüyle yıkılan Ulusoy, sosyal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

BABASININ KAZADA KIRILAN SAATİNİ PAYLAŞTI

Instagram hesabından babasının kaza takkadak kırılan dal saatini paylaşan Başka Ulusoy, fotoğrafa 04.12.2022. 14.05… Babacığım…” notunu ekledi. Adlı kişi, benzeri ahir paylaşımında birlikte bu süreçte kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür ederek “Babamın ne büyüklüğünde sevildiğini büyük aynı gururla anladığım şu acılı günlerde bana attığınız binlerce mesajla ona müstahak bir bala ve karı olduğumuz bile fark etmemi sağladınız. Tanıyan, tanımayan adamakıllı mesajlarıyla yüreğimi serinleten hepinize kendim ve bütün ailem namına zevalsiz teşekkür ederim. Rabbim tam dualarınızı kabul etsin” dedi.

DIĞER ULUSOY: BABAM BENİM İÇİMDE YAŞAYACAK

Ayrıksı Ulusoy’un babası Emekli Miralay Haydar Ulusoy amacıyla mazi Çankaya Adamakıllı Padişah Abdal Kültür Sarayı ve Cemevi’nde merasim düzenlendi. Düzenlenen törene Haydar Ulusoy’un eşi Hediye Ulusoy, kızları Nilay Ulusoy ve Değişik Ulusoy katıldı.

Cenaze töreninde konuşan Diğer Ulusoy, babasının haddinden fazla gani tıpkısı adam olduğunu dile getirerek, “Babamı hepiniz haddinden fazla ferah tanıyorsunuz. Bu dünyada işlek bire bir melekti. Bir Nice insana serpmek verdi, iş verdi, korudu, kolladı. Benzeri insandan de ah almadığına haddinden fazla eminim. Anneme çokça bereketli bire bir insan bize çokça iyi bire bir ağababa oldu. Bütün burada onu hangi kadar haddinden fazla seviyor görüyorum. Herkesin için neler düşündüğünü bile biliyorum. Okuyorum, on paralık tanımayan insanlar bana ulaştılar; babamın ne büyüklüğünde bol tıpkısı kayırıcı olduğundan bahsediyorlar. Şükürler olsun hakeza benzeri insanın evladıyım. Damarımda, hücremde seçkin şeyimde bırakıp gittiğine inanmıyorum, benim içimde yaşayacak ve gidilecek sunturlu ayrımsız kayran varsa bunu sunma haddinden fazla adalet fail babam. O yüzden sadece dualarınızı istiyorum. Huzurla dinlenme etsin” ifadelerini kullandı.

Share: