Marazlı yakınını azarlayıp gözdağı etmişti! O doktor hakkında yönetimsel soruşturma başlatıldı

Cemaziyelevvel Tepecik Yetişek ve Araştırı Hastanesi Dermatoloji Polikliniği uğrunda hastanede otama gören çocuğuyla birlikte polikliniğin kapısına gelen eş, analiz sonuçlarını cildiye doktoru D.B.’ye yayımlamak istedi. Bu tam odasından çıkan D.B. ile karı beyninde ağız dalaşı bundan sonra.

“SANA HESAP MI VERECEĞİM?”

Tartışma el telefonu kamerasıyla üstelik görüntülendi. Azrail görüntülerinde marazlı yakını kadının doktor D.B.’ye, “Nereye gidiyorsunuz?” diye niteleyerek sorduğu, hekim D.B.’nin ise “İşim var, sana hangi? Yöneticim çağırdı, sana adisyon mı vereceğim?” dediği görüldü. Pestil yakınının “Tabii, öyledir” sözüne sinirlenen D.B., güvenliğin çağrılmasını ve durumu başhekimliğe söyleyeceğini belirtti.

“ÖDERSİN 10 BİN LİRAYI GÖRÜRSÜN”

Bağrışmalar üzerine ana, çocuğun yanında böyle aynı ağız dalaşı yaşanmaması gerektiğini ifade etti. Bu sırada araya giren aynı karı, hekim D.B.’nin sakinleşmesini uydurmak amacıyla omzuna dokundu. D.B. bu defa da başka birinin kendine dokunmasına sinirlenip, duruma reaksiyon gösterdi. Tıpkısı güvenlik görevlisi de tarafların arasına girerek olayı yatıştırmaya çalıştı. Herhangi Bir iki canip dahi birbirlerine reaksiyon gösterirken, bu kat doktor D.B., “Seni mahkemeye veririm, ödersin 10 bin lirayı görürsün” dedi. Koridorda bulunanlar ile hastane görevlileri, tarafları güçlükle sakinleştirdi.

SORUŞTURMA AÇILDI

Sosyal medyada üstelik paylaşılan videoteyp vatandaşların tepkisini çekti. İzmir İl Afiyet Müdürlüğü, görüngü sonrası doktor D.B. karşı yönetsel soruşturma başlattı.Share: