Mardin’de beden terbiyesi öğretmeninden skandal hareketler! 9 yaşındaki çocuğu yerden yere savuran sarıklı, gözaltına alındı

Geri Kızıltepe Turgut Özal Mahallesi’nde kâin Kızıltepe İlçe Stadı’nda benzeri yetişkinin aynı bala ile kavgası nazik aksiseda buldu. Görüntülerde çocuğu döven şahsın Kızıltepe’de ayrımsız özel lisede beden eğitimi öğretmeni ve ve aynı ayak topu takımının ayak topu okulunda antrenörlük işleyen C.K., olduğu öğrenildi.

YERDEN YERE VURDU

Dayak yiyici çocuğun ise Dicle İlköğretim Okulu öğrencisi 9 yaşındaki Y.Ö., öğrenildi. Çökertme telefonuyla çekilen ve toplumsal medyada büyük yankı uyandıran görüntülerde C.K.’nın Y. Ö. ile çekişme ediyor. C.K.’nın çocuğun elinden tıpkısı molekül almaya çalıştığı görülüyor. C.K.’nın çocuğu yere vurduğu görülüyor. Ardından çevredekilerin araya girmesiyle görüngü serencam buluyor.

İddiaya bakarak, çalıştırıcı C.K.’nın öğrencilerinin Kızıltepe İlçe Stadı’nda maç yaptığı sırada bahis konusu 9 yaşındaki Y. Ö.’nün çocuklara taşlama ettiği ve karşılaşma böylece elindeki muştayla çocuklara saldırdığı belirtildi. C.K. bunun konusunda Y. Ö. ile tartışmaya giriyor ve fenomen kavgaya dönüşüyor. Peşi Sıra büyük reaksiyon çeken görüntüler ortaya çıkıyor.

GÖZALTINA ALINDI

Durumdan danişment olan eş, Y.Ö.’yü hastaneye götürerek, darp raporu alarak şikayetçi oldu. Şikayet konusunda gözaltına alınan C.K.’nin emniyetteki işlemleri bitmeme ediyor.

Share: