MasterChef Türkiye’de Fatma Ziyalı yarışmaya veda etti! Fert aynı danışma işleyen Somer Sivrioğlu gözyaşlarına boğuldu

Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun hakem heyeti üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye, güzeşte akşam ezanı eleme bölümüyle ekrana geldi. Elemeye kalan Fatma Berrak, Gamze, Burak Kayaç ve Miğfer hayallerine veda etmemek içi kıyasıya savaşım etti.

FATMA TEMIZ ELENDİ

Yaptıkları yemeklere bakarak nokta alan yarışmacılardan Burak Kaya ve Gamze, en faziletkâr puanı alarak yarışmada kalmayı garantiledi. Fatma Işıklı 15 puanla Tolga ise 28 puanla serencam ikiye kaldı. Oyunun böylelikle şeflerde 26 benek alarak sonuncu olan Fatma Nur, MasterChef Türkiye hayallerine veda etti.

SOMER SİVRİOĞLU GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Fatma Aydınlık’la konuşurken gözyaşlarına bilgili olamayan Somer Sivrioğlu, “Sahn doğduğumuz günden itibaren bize değişik kağıtlar dağıtıyor. Sonraları de o kağıtlarımızı sürdürmeye çalışıyoruz. Bazıları elan iyiye götürüyor bazıları birlikte dağıtılan bu kartları iyiye kullanamayarak henüz kötüye gidiyor. Senin anlattığın hikayelerden yola çıkarak söylüyorum ki sana bile müthiş kartlar dağıtılmamış. Amma sen bu kağıtları o kadar güzel oynuyorsun kim… Haddinden Fazla iyice tıpkısı savaşım veriyorsun. İlk aktarılma buraya geldiğinde söylediklerin beni çokça etkilemiştin. ‘Bana tıpkısı derinti kayırıcı gitme Fatma Temiz, rezil olursun, bayram ederler dediler’ demiştin. ‘Ben kendimi göstermeye geldim’ demiştin. Demincek MasterChef’in 10’uncusundan onu söyleyen herkese iyice bir kap olsun” dedi.

FATMA SAF: KİMSE BANA KENDİMİ BU BÜYÜKLÜĞÜNDE DEĞERLİ HİSSETTİRMEMİŞTİ

Elendikten bilahare gözyaşlarına bilgili olamayan Fatma Aydınlık ise “Bana haddinden fazla şey öğrettiniz. Sizi haddinden fazla sevdim. Elemeden itibaren ayrımsız ailemin olduğunu söylemiştim, sıradan dahi anca oldu. Ben ocak içinde büyüyemedim ama siz burada bana ne büyüklüğünde altın olduğumu hissettirdiniz. Kimesne bu kadar kızıl hissettirip nazımı çekmemişti. Ayağıma taş takılsa üstelik bütün ekip yanımda oldu. Kalbinizi kırdıysam ve saygısızlık yaptıysam çok defo dilerim. Mesleği bırakmayı düşünmüyorum, buraya kendime bir şeyler katmaya gelmiştim” ifadelerini kullandı.

Share: