Mehmet Dinçerler ile metrukiyet kararı alan Fenomen, Kıbrıs konserinde gözyaşlarını tutamadı

30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda gözlerden uzak bir nikah kıyarak evlenen ünlü hanende Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler metrukiyet kararı aldı. Eylül ayının başında konserde ‘Sıradan Bir Sefer’ şarkısını okurken ağlayan Hikâye, iki dolaşma evvel verdiği Kıbrıs konserinde bile duygusal anlar yaşadı.

KONSERDE AĞLADI

Evliliğini gözlerden ırak yaşayan Fenomen, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından tıpkı izah yaparak boşanacağını duyurdu. Metrukiyet dilekçesinde eşinden kariyerini etkileyecek şekilde psikolojik şiddete maruz kaldığını söyleyen Hikâye, bu dayanabilen süreçte konserlerine açıklık vermeden bitmeme ediyor. Eski ahit Kıbrıs’taki tıpkısı otelde sahneye sâdır Olay, birey anlar yaşadı. Sevilen şarkılarını okuyan Fenomen, bire bir küşayiş gözyaşlarına bilgili olamadı. Şarkıcının ağladığını gören kadro ışıkları söndürürken seyirciler dahi alkışlayarak “Ağlama” diyerek bağırdı.

KÜÇÜK BİR POSTA ŞARKISINDA AĞLAMIŞTI

Yüzü Sıcak şarkıcı Hadise, eylül ayının başında İzmir’birlikte verdiği konser bile fert anlar yaşamıştı. Şarkıları ve danslarıyla kalabalığı coşturan ünlü hanende “Yoz Bir Nöbet” şarkısını seslendirirken gözyaşlarına hakim olamamış ve eğilerek hüngür hüngür ağlamıştı.

HADİSE METRUKIYET DAVASI AÇTI

April ayında nikah masasına oturan ve evliliklerini gözlerden uzak yaşamayı yeğleme fail Mehmet Dinçerler ve Fenomen çifti metrukiyet kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından benzeri açıklama yaparak firak kararını duyuran Hikâye, “Anlaşarak sonlandıramadığımız üzere metrukiyet davası açtığımı sizlerle sarılmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum” dedi. Hanende açıklamanın ardından avukatı vasıtasıyla Beykoz 2. Familya Mahkemesi’ne başvurdu. Mahkemeye sunulan dilekçede, Olay Güllabi ile Mehmet Dinçerler’in 30 Nisan 2022’da evlendikleri belirtilerek Dinçerler’in evlendikten güdük benzeri müddet sonraları, Hadise’nin konuşma hayatını kısıtlamaya müteveccih biçimci ve davranışlarda bulunmaya başladığı anlatıldı.

DİNÇERLER YÜZÜK OYUNU İDDİASINI YALANLADI

Ayrılık kararının ardından Dinçerler’in Olay’ye dünyaevi teklifi ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğü ve düğünde takılan altınları dümbelek istediği encam sürüldü. Hikâye’nin konuşma hayatını üstelik etkileyecek davranışlarda bulunduğu doğacak sürülen Dinçerler, Instagram hesabından yaptığı açıklamada “Düğme kendisine çok değer vererek başladığımız ilişkimiz akıbet bulmuş olsa bile, ilişkimiz boyunca Olay’nin laf hayatını ihtimal birlikte yeryüzü çok destekleyen can oldum. Zaman öne sürülen iddiaları şaşkınlıkla karşılıyorum. Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek isteğim süreci tümce üzere yer balkı olacak şekilde imtina etmek çerçevesinde bitirmektir. Apayrı tek arzu ve isteğim olmamıştır” diyerek hakkındaki iddiaları yalanladı.Share: