Mersin’de kere çalışması

Mersin Büyükşehir Belediyesi Öğün Yapım Hizmet ve Tamirat Dairesi, asfalt programı çerçevesinde çalışmalarına devma ediyor. Şehir merkezinde bir nice noktada emek eden ekipler, rustik yollarda birlikte çalışmalarını bati kendisine sürdürüyor. Ekipler, Toroslar ilçesi Arslanköy Mahallesinin Başpınar, Beşiktaş, Baht Caddeleri ile Atlılar/Alanyalı takım yollarını yeniledi.

Çalışmalar çerçevesinde ekipler, Toroslar ilçesi Arslanköy Mahallesi Başpınar Caddesi’nde 3 bin 700 metre, Beşiktaş Caddesi’nde 800 metre, Şans Caddesi’nde 600 metre görünmek amacıyla mecmu 5 bin 100 metre uzunluğundaki yolda, yüzeysel asfalt kaplama çalışmalarını tamamladı. Ekipler, Atlılar/Alanyalı kadro yolunda ise 7 bin 800 metre uzunluğundaki yolda, çift mezuniyet sathi çalışma gerçekleştirdi. Toplamda 12 bin 900 metre uzunluğundaki sefer asfaltlanarak, vatandaşların hizmetine sunuldu.

Kırsaldaki bir nice noktada yolların enfrastrüktür ve üstyapı iyileştirmelerini sürdüren ve farklı ilçelerde de posta yapım faaliyetlerine devam fail posta imal ekipleri, asfalt asıl hazırlığının peşi sıra yüzeysel istila asfalt çalışmalarını gerçekleştiriyor. Zemin hazırlığının tamamlanmasının arkası sıra ekipler, yolların yüzeysel asfalt çalışmalarını yaparak, vatandaşların daha bayındır erişim sağlamalarını hedefliyor. – MERSİN

Share: