Mersin’deki saldırıda martir olan polis güçleri memuru Sedat Gezer’in akıbet asıl kadar çatıştığı görüntüler ortaya imdi

Mersin’in suret Mezitli ilçesi Tece Mahallesi’ndeki polis evine 26 Ilkgüz Pazartesi haset akşam saat 23.00 sıralarında 2 eş yıldırıcı aracılığıyla silahlı atak yapıldı. Saldırıda 1 polis güçleri memuru şehit olurken, 1 poliste yaralandı. Saldırıyı gerçekleştiren teröristler, üzerlerindeki patlayıcıyı infilak ettirmeleri sonucu öldü.

KAHRAMAN POLİS

Alçak saldırıyla ilgili kullanılmamış görüntüler ortaya çıktı. Saldırıda şehit olan polis memuru Sedat Gezer’in 2 teröristle kahramanca mücadele ettiği anlar kameralara her an yansıdı.

AKILLARA FETHİ SEKİN’İ GETİRDİ

Görüntülerde martir sakıt polis memuru Sedat Gezer’in, bire bir İzmir Adliyesi’nde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan polis güçleri memuru Fethi Sekin üzere serencam nefesine kadar teröristlerle çatıştığı anlar yer alıyor.

TERÖRİSTLERDEN BİRİNİ VURUYOR

Çatışma anlarına ilgilendiren görüntülerde, Gezer’in yere yatarak teröristlerden birisini vurduğu ve çatışmaya girdiği görülüyor.Share: