Metrukiyet aşamasında olduğu karısını adliye uğrunda defaatle bıçakladı

Metrukiyet aşamasında olduğu karısını adliye önünde tekraren bıçakladı

25 yaşındaki tendürüst eş ağır sıklet yaralandı

SAKARYA Sakarya Adalet Sarayı mevkiinde mevcut iş merkezi uğrunda kocası, boşanma aşamasında oldukları ve tıpkı süredir ayrı yaşadıkları öğrenilen 25 yaşındaki karısını tekraren bıçaklayarak ciddi yaraladı. Eşini yaralayan eş, cürüm aleti ile gelişigüzel yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, Adapazarı ilçesi 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde mevcut adliye binası karşısında bulunan iş merkezi mevkiinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, boşanma aşamasında oldukları ve bire bir süredir ayrı yaşadıkları öğrenilen E.B. ile Ş.B. davaları üzere adliyeye geldi. Adliye binası karşısında kâin ayrımsız işletmede oturan karısı ile karşılaşan eş E.B., 25 yaşındaki Ş.B.’yi 4-5 ayrı yerinden bıçaklayarak alçak yaraladı. Karısını bıçaklayan kişi, adliyede vazifeli polis güçleri ekiplerince cürüm aleti ile birlikte yakalanarak işsiz kuzuluk getirildi. Bölgeye atıf edilen sağlık ekiplerince geçmiş müdahalesi yapılan ve durumunun aheste olduğu öğrenilen güre karı ise Yenikent Mehabet Hastanesine kaldırıldı.

Olayda kullandığı bıçakla gelişigüzel yakalanan ve gözaltına alınan şahsın Asayiş Yazıhane Müdürlüğündeki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi. Mavera yandan, olayın hemen çekilen görüntülerde ise şahsın gözaltına alındığı anlar ve çevredeki ayrıksı kadınların yaşanan olaya gösterdiği tepkiler vadi aldı.Share: