MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan, üç maaş tatili ziyaretlerle değerlendirdi

MHP Gaziantep Mebus Ali Muhittin Taşdoğan, TBMM’nin üç aylık tatili sahada ziyaretlerde bulunarak geçirdi.

Taşdoğan’ın ofisinden yapılan açıklamaya göre, TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayıp Gaziantep’e mevrut Taşdoğan, daha sonraları Ankara’ya anbean MHP Genel Başkanı Oran Bahçeli’yi konuşma etti.

Taşdoğan, bu ziyaretin ardından Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda intihap bölgesinde saha çalışmaları gerçekleştirdi.

İlçeleri dolaşan Taşdoğan, kaymakamlık başkanları ve parti teşkilatlarının beraberinde kaza, ilçe müdürlüğü, değişik kurumları ve esnafı konuşma etti.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ilkin koyulmak üzere birliğe kapalı birçok esnaf odasının taleplerini dinleyen Taşdoğan, hemşehrilerinin düğünlerine ve cenazelerine üstelik katıldı.

Ziyaret ettikleri yerlerde Cumhur İttifakının çalışmalarını anlatan Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması amacıyla iz odaları, şehremaneti başkanları ve bakanlıklarla iletişime geçti.

Taşdoğan, Gaziantep Nurdağı yolunun yapılacağı ve esas atılacağının müjdesini bile verdi.

Taşdoğan, Bahçeli’nin talimatıyla planlı “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Ifham ve Tenvir Bitlis” programı kapsamında kül ilçeleri gezerek Halk İttifakını anlattı. Taşdoğan, tıpkı zamanda MHP yoluyla 2023’e Akilane “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum’da düzenlenen mitinglere üstelik katıldı.

Share: