Müzikçi Değer Şener… SERENCAM YOLCULUĞUNA UĞURLANDI!

Ankara’daki benzeri tün kulübünde sahneye çıkan Değer Şener, kendisini dinlemeye mevrut Say ve Toplumsal Asayiş Bakanlığı personeli gelişim müfettişi İlker K., Ali G. ve TAİ’de cümbüş mühendisi Cömert S.’nin gönül melodi isteğini bilmediği için dümbelek çevirdi.

Mekanda başlayan tartışmanın dışarıya taşmasıyla Şener, pencere çamçak kesisi ile boğazından yaralandı.

Kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden müzisyen, serencam yolculuğuna uğurlandı.

KILIÇDAROĞLU DAHI KATILDI

Bir kız çocuğu olan kalburüstü müzisyenin Ankara’bile planlı cenaze töreninde gözyaşları yeğin oldu.

Onur Şener üzere Cebeci Çağdaş Mezarlığı’ndaki İsmet Oğultürk Camisi’nde ikindi vakti cenaze töreni düzenlendi.

Törene Cumhuriyet Altını Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Galebe Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu birlikte cenazede tabuta çiğin verdi.

NE OLDU?

Ankara’daki bir eğlence mekanında kayran mevrut olayda, bakanlıkta gelişim müfettişi İlker K.; meslektaşı Mürtefi G., defans uran alanında hayatiyet mühendisi Kerim S., avrat arkadaşları J.E. ve G.G. ile eğlenirken, manzara alan Itibar Şener’den şarkıyı karaoke yapmadan söylemesini istedi.

Haysiyet Şener’in İlker K.’ye “İşime obstrüksiyon” demesi konusunda aralarında ağız dalaşı çıktı.

Tartışma, büyüyerek dışarı taşındı. Kavgaya dönüşen olayda Öz Saygı Şener, polis güçleri raporuna göre, üzeri kısmından içki çamçak kesisi ile yaralandı. Şener, çağrılan sağlık görevlilerince ambulansla hastaneye kaldırıldı.

1 bala babası Şener, bütün müdahalelere karşın hayatını kaybetti.

SUÇU BİRBİRİNİN ÜZERİNE ATTILAR

İlker K., Büyük G., Semih S. ile mekanda alay malay eğlendikleri J.E. ve G.G., gözaltına makbuz. Mehabetli G. ve Eli Açık S., önce ifadelerinde, Değer Şener’i İlker K.’nin öldürdüğünü, kendilerinin ise ayırmaya çalıştığını doğacak sürdü.

İlker K. ise Şener’i kendisinin öldürmediğini ve kimin yaptığını bilmediğini kanıt etti.

Polis ‘cafe pap’ yerine hizmet veren mekanda ve çevresinde araştırma yaptı. İş yerinin güvenlik kameralarının kırık olması ise dikkat çekti.

3 ZANLI TUTUKLANDI

Sorgularının peşi sıra durdurma talebiyle nöbetçi barış ukubet hakimliğine sevk edilen şüphelilerden, A.G, S.S. ve İ.K. “isteyerek katil” suçundan tutuklanırken yanlarındaki iki eş “haftada tıpkısı kollukta imza atma” ve “dar dışına depar yasağı” adli taharri amacıyla erkin bırakıldı.

Share: