Oturarak Uçan Top Avrat A Milli Takımı Karaman’da çalışmalara devam ediyor

2023 yılında düzenlenecek Milletler Ligi ve Avrupa Şampiyonası öncesinde Karaman’dahi hazırlık kampına giren Oturarak Uçan Top Kadın A Milli Takımı hazırlıklarına devam ediyor.

Oturarak Voleybol Uluslar Ligi ve Avrupa Şampiyonasına hazırlanan ve sezonun üçüncü kampı üzere 22 Kasım’dahi Karaman’birlikte toplanan Oturarak Voleybol Eş A Milli Takımı, Başantrenör Mesut Kalp ile havari antrenörler Eren Hopyar ve Nihal Tanrıkulu eşliğinde çalışmalarını sürdürüyor. Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda hazırlıklarına 15 sporcuyla devam fail milli takımı musahabe eden Türkiye Bedenî Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen ve Toyluk ve Spor İl Müdürü Uca Osman Çağa, kamp çalışmalarıyla ilişkin Başantrenör Mutlu Hatır’den bilgelik aldı.

Oturarak Voleybol Eş A Milli Takımını Karaman’dahi ağırlamaktan kontekst bahtiyar olduklarını tamlayan İl Müdürü Büyük Osman Bebek, milli sporcuları kutlama ederek, herhangi bir zaman sporun ve sporcunun birlikte olduklarını belirtti. Dinlenme Kampı sürecinin gayet eli nimetli geçtiğini belirten Başantrenör Mutlu Bağlılık ise, “22 Kasım’dahi başladığımız Karaman kampımızda sporcularımızın moralleri az çok ferah. Sunturlu benzeri dinlenme kampı dönemi geçiyoruz. 2023 yılında yapılacak olan Avrupa Şampiyonası amacıyla hazırlıklarımızı sunma ferah şekilde yaparak, ülkemize madalya kazandırmak istiyoruz. Sporcularımız da koyduğumuz hedeflerin farkındalar ve bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyorlar. İnşallah milli bando yerine ülkemizi bildirme gür şekilde külah edeceğiz. Antrparantez, spor tesislerinin kapılarını bizlere açan İl Müdürlüğümüze sporcularım ve ekibim namına teşekkürname ediyorum” dedi.

Karaman’bile devam eden Oturarak Uçan Top Avrat A Milli Topluluk Aksiyon Kampı, 2 Açıklık Cuma haset yapılacak serencam antrenmanın arkası sıra tamamlanacak. – KARAMAN

Share: