Paylaşımlar birlikteliği ele verdi! Farah Zeynep Abdullah ile Rüya Evirgen, gelişigüzel Yunanistan’da konsere gitti

Daha önceki Tuba Büyüküstün, Melisa Şenolsun, Serenay Sarıkaya gibi ünlü isimlerle aşk etkili işletmeci Imge Evirgen, hususi hayatıyla gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde Sarıkaya ile ilişkisini tüketici Evirgen, önceki akşam aktör Farah Zeynep Abdullah ile Emirgan’da görüntülendi.

DINLETI PAYLAŞIMLARI ELE VERDİ

Evirgen akıbet olarak Alina Gri’u toplumsal medyada mümasil takibe almıştı. Bu durumdan rahatsız olan Alina Boz, Evirgen’i takipten çıkmıştı. Çapkın işletmeci henüz sonra Farah Zeynep Abdullah ile Emirgan’da gelişigüzel görüntülenmişti. Evirgen ve Abdullah bu sefer Yunanistan’daki aynı konserde ortaya artık. Bire Bir süredir gelişigüzel oldukları söylenen Farah Zeynep Abdullah ile Umut Evirgen, Yunanistan’da tıpkısı konserden paylaşım yapınca aşkı ele verdiler. George Mazonakis’in konserine revan sevgililer peş peşe im yaptı.

SERENAY’IN ROLÜNÜ ALMIŞTI

Farah Zeynep Abdullah’ın, Serenay Sarıkaya’nın oynayacağı kesinleşen “Bergen” rolünü kapması iri patırtılı getirmiş, haftalarca konuşulmuştu. Abdullah, Bergen’in ardından demin bile Serenay Sarıkaya’nın ayrıldığı sevgilisi Düş Evirgen’in kalbini çaldı.

Farah Zeynep Abdullah henüz evvel Işaret Yenenler, Gökhan Tiryaki, Caner Cindoruk, Ahmet Rıfat Şungar, Doğu Demirkol, Reynmen ve DJ Artz lakaplı Ağabey Çelik ile amor yaşamıştı.

Share: