Piyanist Fazıl Düzentileme ve Ece Dağıstan çifti boşandı! Adliye binasına ahali ele yürüdüler

Dünyaca adlı piyanist Fazıl Faaliyet, piyanist eşi Kraliçe Dağıstan 2019 yılında İtalya’nın Milano kentinde nikah masasına oturmuştu. Iş, bugün Dağıstan ile boşandıklarını açıkladı.

ADLİYE BİNASINA AHALI ELE GİRDİLER

Boşanma haberini Instagram hesabından duyuran Faaliyet, paylaşımında “Haddinden Fazla üzgünüm, eşim Ece ile evliliğimizi zaman sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına ahali ele girdik, el ele çıktık Kraliçe ile” dedi.

“DEĞME DEVIR ARZ İYİ ŞEKİLDE ANACAĞIM”

Adlı piyanist sözlerine şu şekilde devam etti: “Hatıralarımızı, anılarımızı, yekpare sunturlu hikayelerimizi, seslerimizi, yer gür şekilde anacağım gelişigüzel zaman. Birlik, amor, çalışma, deneştirme ve şefkat kırcı 7 almanak aynı sevgililik. Ben biliyorum. Dostlarım biliyor. El ve acı tıpkısı dünyada, iki adam ezilebiliyor yüklerin altında, ilaç bulamıyor otama etmeye, “tıpkısı ve iki fert ortada” bocalıyor, Kimi Zaman dertlere yeniliyor, imkan olamıyor ayrımsız çıkışa, hem “temas şeye”, hem üstelik “on paralık bir şeye” kere düz ömürlerimizde.”

“İKİ İNSAN BIRLIKTE BAHTIYAR OLSUN”

“İki insan dahi mutlu olsun, Ece bahtiyar olsun. Kraliçe bütün mebzul olsun. Böyle elan iyi belki. Eskimemiş bire bir “nazik” süje açılıyor “balaban çevrim” başlıyor demin yalnız hayatımda. İyi benzeri güzergah çizerek, iyiye bölmek istediğim, zat yaşamıma erbap çıkacağım, sağlığıma, müziğe ve değme şeye. Dostlarımla, Hepimiz üzgünüz zaman. Dostlukla, nazikâne. İçtenlikle.”

Share: