Piyanist Fazıl Iş ile 3 yıllık evliliğini sona erdiren Ece Dağıtsan: Bize böyle tıpkı sonuç yazmam lazımdı

Dünyaca adlı piyanist Fazıl Iş, 2019 yılında piyanist Kraliçe Dağıstan ile İtalya’nın Milano kentinde nikah masasına oturdu. Evliliklerini gözlerden uzak ateş parçası koşa, geri tek celsede boşandı. Adliyeye halk ele gelen düet, içtimai medya hesaplarından duygusal paylaşımlar yaptı.

DAĞISTAN: ÇOKÇA GÜZELDİ, HEPSİ HİKAYEYDİ

Instagram hesabından süresince Mücahede ile fotoğrafının olduğunu tıpkı kutunun fotoğrafını paylaşan Dağıstan, “Hikayenin ortamında ilk görüşte aşk vardı, yıllarca hayalini yapmak vardı, mufassal yıllar bekleyip beslemek, oyalanmak gine görmek vardı. Uymak vardı, beklemek, ağlamak, saçmalamak vardı. Dövmek vardı, sanmak, öğretmek, umum ele yürümeyi özlemek , yüklenmek, kıyamamak, saçını taramak vardı, tamlık kızacakken gülmek vardı… Tekmil anılarımızı kadeh kutularda tefrik etmek vardı. Elimden gelenin elan iyisini becermeyi istemem vardı ama kendime ağrımak zorunda olduğum biricik sözüm vardı, o sebeple bize böyle bir serencam yazmam lazımdı. Çokça güzeldi, kâffesi hikayeydi” ifadelerini kullandı.

MESAI: ADLİYEYE HALK ELE GELDİK, EL ELE ÇIKTIK

Adliyeden Dağıstan ile ahali ele çıktığı aynı fotoğrafı paylaşan Fazıl Mesai ise şu ifadeleri kullandı: “Çokça üzgünüm, eşim Kraliçe ile evliliğimizi bugün sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, el ele çıktık Kraliçe ile. Hatıralarımızı, anılarımızı, umum fena hâlde hikayelerimizi, seslerimizi, genişlik ferah şekilde anacağım temas zaman. Birlik, amor, düzentileme, deneştirme ve şefkatlilik yoğun 7 almanak ayrımsız sevgililik. Ben biliyorum. Dostlarım biliyor. Yumruk ve biberli bir dünyada, iki koca ezilebiliyor yüklerin altında, merhem bulamıyor tedavi etmeye, “aynı ve iki can ortada” bocalıyor, Arada Bir dertlere yeniliyor, imkan olamıyor benzeri çıkışa, hem “değme şeye”, hem bile “tek tıpkı şeye” misil alan ömürlerimizde.”

“İki âdem de bahtiyar olsun, Ece mutlu olsun. Ece bilcümle ferah olsun. Hakeza elan gür ihtimal. Bakir bire bir “şişman” husus açılıyor “büyük dönem” başlıyor demincek bekâr hayatımda. İyi bir güzergah çizerek, iyiye yol almak istediğim, zat yaşamıma erbap çıkacağım, sağlığıma, müziğe ve seçkin şeye. Dostlarımla, Hepimiz üzgünüz zaman. Sevgiyle, nazikâne. İçtenlikle.”

Share: