Polis Güçleri, otomobil hırsızlarına 80 saatlik alıcı kaydı izleyerek ulaştı

Polis Güçleri, araba hırsızlarına 80 saatlik azrail kaydı izleyerek ulaştı

Kırşehir’de çevirgeç hırsızlığı şüphelileri tutuklandı

KIRŞEHİR – Kırşehir’de meydana gelen otomobil ve motosiklet hırsızlığı olaylarını aydınlatmak amacıyla say fail polis ekipleri, şüphelilere 80 saatlik azrail görüntülerini izleyerek ulaştı.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Büro Amirliği ekipleri, şehir merkezindeki çevirgeç hırsızlıklarıyla ile ait çalışma başlattı. Kervansaray Mahallesinde ayrımlı zamanlarda 3 makine ve 1 motosikleti çaldıkları belirlenen şahıslar üzere 80 saatlik güvenlik kamerası görüntüleri incelendi. Ekiplerce yapılan çalışmalarda kaka şahısların Konya’dan geldikleri belirleme edildi. Şüpheliler M.Y.D ve F.K. (19), Konya ve Kırşehir İl Güvenlik Müdürlüğü ekiplerinin kuma operasyonuyla, Kulu ilçesinde yakalanarak gözaltına makbuz. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye gönderme edilen zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Öte yandan suratsız şahısların otostop çekerek Kulu ilçesinden Kırşehir’e geldikleri, burada üstelik tayin ettikleri araçları çaldıkları belirlenirken, 1 araba ve 1 motosikletin ise sahiplerine doğrulama edildiği bilgisine ulaşıldı.

Share: