Sacha Boey: “Benim amacıyla muhteşem olan böke kalkmak”

– Sacha Boey: “Benim üzere balaban olan böke koyulmak”

İSTANBUL – Galatasaraylı topçu Sacha Boey, kendisi üzere şampiyonluğun kocaman olduğunu söyledi. Boey ayrıca, Fenerbahçe ile her iletişimi bulunmadığını ve öneri almadığını söyledi.

2022 FIFA Acun Kupası arasında hazırlıklarını Florya Stabil Oktay Tesisleri’nde sürdüren Galatasaray’birlikte Kamerun kökenli Fransız futbolcusu Sacha Boey, matbuat mensuplarına açıklamalarda bulundu. Yakaladığı çıkışın sorulması üstüne Boey, “Bunun yegâne tıpkısı nedeni var, yapmış olduğum icraat. Mızıka haricinde olduğum süreç süresince birlikte çalışmalarımı bırakmadım, devam ettim. Takımın dahi iyi sonuç alması benim üstelik bundan sonra parlamama amil oldu” diye niteleyerek konuştu.

Yeni kavil konusuyla ilişkin yerine 22 yaşındaki futbolcu, “Uyuşma konularıyla ilişkin birlikte bu konuyu menajerime bırakıyorum. Şu anda futboluma odaklanıyorum” dedi.

Katar’birlikte planlı FIFA 2022 Acun Kupası amacıyla ise Boey, “Umarım Kamerun encam gidebilir, Fransa’nın gittiği kabilinden. Haddinden Fazla şişman bir turnuva. Şu anda kendi takımıma derişik oluyorum. Umarım gelecekte ego dahi katılırım” şeklinde konuştu.

Gelecek planları karşı de konuşan Sacha Boey, “Futbolda ne devir, ne olacağını bilemezsiniz. Zaman başında bando içerisinde bile değildim. Şu anda geldiğimiz noktaya baktığımız ahit birlikte ongun ayrımsız noktadayım. Benim amacıyla burada koyulmak yüce. Benim üzere burada böke namına tahsis etmek makro” ifadelerini kullandı.

Başakşehir maçının kendisine göre oynadıkları en bol karşılaşmalardan biri olduğunu nâkil kudretli topçu, “Attığımız 7 gol de bunun benzeri kanıtıydı. Şu anda birlikte mebzul tıpkı şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Tıpkı maçları değme hafta tekrar etmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Sacha Boey, ayrıca Acun Kupası arasından etraf oyunlarında ve motivasyonlarında her farklılık olmadığını bile sözlerine ekledi. Boey, sonuç olarak Fenerbahçe ile tek şekilde iletişimi olmadığını ve onlardan tıpkı teklif gelmediğini anlatım etti.

Share: