Şampiyon beceri yönetmen Selahaddin Dinçel

TFF 3. Lig 1. Grup’ta yer kayran Karşıyaka, esbak öğle saatlerinde Selahaddin Dinçel ile anlaştığını duyurdu. 47 yaşındaki teknikçi, daha önceki Aydınspor, Kırşehir Belediyespor, Kocaelispor ve Fethiyespor ile bökelik yaşamıştı.

TFF 3. Öbek 1. Grup’ta vadi kayran Karşıyaka, lider Yıpranmamış Mersin Ağacı İdman Yurdu’nun 8 benek gerisine düşmesinin arkası sıra Erman Güraçar ile yollarının ayrıldığını açıkladı.

Bu ayrılıktan sonra harekete sabık yeşil-kırmızılı zümre, 47 yaşındaki ustalık direktör Selahaddin Dinçel’le 1.5 yıllık uyuşma imzalandığını duyurdu. Dinçel, beceri müdürlük kariyerine 2007 yılında Afyonspor’da başladı. Elan sonradan Dinçel, Turgutluspor, Torbalıspor, Balıkesirspor, Aydınspor 1923, Bergama Belediyespor, Denizli Büyükşehir Belediyespor, Menemenspor, Pazarspor, Kocaelispor, Kırşehirspor, Fethiyespor, İçel İdmanyurdu ve sonuç adına birlikte Nevşehir Belediyespor’u çalıştırdı.Selahaddin Dinçel, 2013 yılında Aydınspor’u, 2019’üstelik Kırşehir Belediyespor’u, 2020’de Kocaelispor’u ve 2022 yılında dahi Fethiyespor’u TFF 3. Lig’den, 2. Lig’e tarh başarısı gösterdi. – İZMİR

Share: