Şehremaneti personellerine rekor promosyon

Yeşilyurt Belediyesinde fariza yapan bin 30 personeli ilgilendiren aylık promosyon ihalesi tamamlandı. Yapılan eksiltme sonucunda, Yeşilyurt Belediyesi personellerinin yerine bir tane seferde 27 Bin 50 TL vezneci promosyonu yatırılacak.

Yeşilyurt Belediyesinde fariza işleyen toplam bin 30 personelin maaşlarının yatırılacağı vezneci ve personele ödenecek promosyon miktarının belirlenmesi amacıyla yapılan ihale tamamlandı.

2022-2027 yıllarını içeren yeni maaş anlaşması sonrasında şehremaneti personellerine tek seferde 27 bin 50 TL banka promosyonu ödenmesine dayalı anlaşmada eksiltme sözleşmesinde düz aldı.

Vezneci promosyonu, çalışanlar arasında balaban benzeri sevinçle karşılandı. Uray personellerinin yüzünü güldürecek aylık özendirme eksiltme sürecinin tamamlanmasında nazik benzeri faaliyet sarfiyat ettiği bildirilen Çınar, vezneci promosyonunun evvel maaşta personellerin namına yatırılacağının müjdesini verdi.

Yeşilyurt Uray personellerinin her şeyin sunma güzeline müstahak olduğunu rapor fail Çınar, “Yeşilyurt Belediyemizde birlikte bir mesaiyi paylaştığımız çalışanlarımıza kazançlı yönden bire bir destekte daha bulunmanın şişman tıpkısı sevincini yaşıyoruz. Herhangi Bir biri bizim ayrı ayrımsız ayar ve eşit haiz personellerimizi ilgili mahiye promosyonu ihalesini sonuçlandırmış olduk. İhale komisyonu, vezneci temsilcileri ile toplanarak, 2022-2027 yıllarını içeren yeni aylık anlaşması amacıyla ihaleyi gerçekleştirdiler. Şehremaneti personeline hesaplı bindi sağlamayı hedefleyen anlaşmanın en koskocaman konusu on paralık elbet, personellerimize verilecek olan özendirme bedeli olmuştur. Yapılan ihale neticesinde 5 almanak maaş ihalesini kazanan vezneci eliyle yegâne seferde personellerimizin hesabına 27 bin 50 TL yatırılacaktır. Şehremaneti çalışanlarımız amacıyla bu zamana büyüklüğünde sunu efdal teşvik miktarında barışma sağlamış olduk. Hep çalışanlarımıza ve ailelerine güzel hayırlı olsun” diyerek konuştu. – MALATYA

Share: