Tayin ve görevden kabul etme kararları Reisicumhur Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı

Bazen nezaret, gurur ve kuruluşlara ait nasıp ve görevden ahiz kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara bakarak, Izleme ve Bütçe Başkanlığında peyda mevcut Cesamet Yardımları Genel Müdürlüğüne, Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Hedef Deliçay atandı. Deliçay’dan boşalan göreve ise Miğfer Balcı getirildi.

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞINDAKİ ATAMALAR

Yer, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında kemiksiz kâin başmüfettişliğe, denetmen Zerrin İnci atandı. Bingöl Yer ve Şehircilik İl Müdürü Abdulkadir Arslanboğa, Amasya Mekân ve Kentçilik İl Müdürü Ahmet Özkan Kaya ile Aksaray Yer ve Kentçilik İl Müdürü Hüsnü Kader görevden alındı.

Yardımcı Mekân ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bülent Güngör, Burdur Belde ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Mualla Zeren, Bingöl Kasaba ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İsa Gülgür, Amasya Mekân ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Zafer Bektaş, Aksaray Yer ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Bartın Yer ve Kentçilik İl Müdürü Şanlı Özcan atandı.

İLLER BANKASI’NA YAPILAN ATAMALAR

İller Bankası Umumi Müdürlüğünde örtüsüz mevcut Genel Müdür Yardımcılıklarına Erdoğan Topcu ve Onuray Gözütok getirildi.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Kültür ve Turizm Bakanlığında örtüsüz mevcut Cıvıl Cıvıl İl Firez ve Turizm Müdürlüğüne Yener Otağ atandı. Mehabet Tiyatroları Umumi Müdürlüğünde belirgin mevcut Umum Müdür Yardımcılığına İbrahim Aktürk getirildi.Share: