Türkiye’nin gündemine oturmuştu! Dünyalık karşılığı kadınları falakaya yatıran adamın eşi konuştu

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde kargo şirketinde etkin, evli ve 2 bala babası Erkan T.’nin maddi durumu bereketli olmayan kadınları evine çağırıp gözlerini gaflet bandı, ayaklarını kelepçe ve eşarpla bağlayıp falakaya yatırdığı iddia edildi. Erkan T.’nin falakaya yatırdığı kadınlardan ‘güzel’ dediklerine 500 TL, ‘çirkin’ dediklerine ise 250 TL ifa yaptığı öne sürüldü. Erkan T., falaka görüntülerini dahi kayıt altına aldı. Erkan T., apayrı kadınlara birlikte çektiği videoları gönderdi. Eş teklifte bulunduğu N.K. isimli kadının savcılığa suç duyurusunda bulunmasıyla Erkan T. gözaltına makbuz. Adliyeye gönderme edilen Erkan T., çıkarıldığı hakimlikçe adli taharri tedbiriyle erkin bırakıldı.

KAMU DAVASI AÇILDI

Soruşturmada Erkan T. karşı, eşi H.T.’ye eylemleri dolayısıyla ‘eşe cebin ezinç çektirme’ suçundan 2 yıldan 5 yıla büyüklüğünde, ‘müstehcenlik’ suçundan üstelik 1 yıldan 4 yıla büyüklüğünde delik cezası istemiyle Kayseri 18’inci Temel Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı. Davada maznun Erkan T. ile eşi H.T. amade bulundu. Sanık avukatı duruşma öncesi yazılmış dilekçeyle basına gizli celse murat ettiklerini, salonda gazetecilerin bulunduğunu belirtti. Murafaa hakimi, sanık avukatının talebini reddedip, duruşmayı basına yalınlık oturumda gerçekleştirdi.

“ZORLA DEĞİL RIZAYLA”

SÖZ KONUSU videolarda zorlama olmadığını söyleyen maznun Erkan T., “Eşimin rızası ile oldu. Benzeri defa birlikte ismini H. yerine bildiğim tıpkı karı ile rızası dahilinde aynı video çektim. Kimseye eş aynı uygulama yapmadım. Kimseyi zorlamadım. Bu videoyu bire bir yerde paylaşmadım. Zira, bu form videonun yasak olduğunu öğrendim. Videoların daha sonra elbet yayıldığını bilmiyorum. Bu videolar güven tarafından sızdırılmış benzer. Ego, tek yerde paylaşmadım. Çökertme telefonumda tayin edilen videolar, bu tarz internet sitelerinden aldığım videolardır. Bu eşkâl videoları yüklerken kadınların açık evet de giyinik olduklarına bakmadım. Bu kapsam beni ilgilendirmiyordu. Ben bu videoları kat sayı olsun diye niteleyerek yükledim, arkası sıra sildim. N. isimli kadına bu model videolar çekip paylaşmak istediğimi söylemiştim. O de kendisinin üstelik zül etiğini söylemişti. Ardından N. ile bu suret paylaşım yaparak, alay malay dünyalık kazanacağımızı düşündüm” ifadelerini kullandı.

“FANTEZİ AMACIYLA 1 DEFA YAPTIK”

Eşinden şikayetçi olmadığını belirten sanığın eşi H.K., “Bana cebin zorla aynı eylemi olmadı. Tıpkı video izletti ve bu şekilde video çekmece teklifinde bulundu. İlk başta bu teklifi akseptans etmedim ama daha bilahare kişi rızamla bu teklifi kabul ettim. Mübayenet için tıpkısı kez yaptık. Amacımız fantazya yapmaktı. Falakaya yatırdı, ayaklarımı bağladı. Çabucak dokunaklı çekiyor kadar yaptım. Banko çığlık çekmedim. Kötü çeksem söylerdim. Şu dakika dahi salonda basın mensupları olduğu için bayındır konuşamıyorum amma beyan etmek istemediğim seksüel arzular de vardı. Benim yanımda herhangi apayrı aynı kadına, eşim benzer bire bir uygulama yapmadı. Yayınlayıp, mülk kazanmaktan bahsetmedi. Şikayetçi değilim” dedi.

Duruşma hakimi, maznun ve eşinin ifadeleri sonrası dosyanın incelemeye alınmasına hükmedip, karar vermek için duruşmayı erteledi.

İşte Türkiye’nin günlerce konuştuğu o görüntüler;

Share: