Ünlü oyuncu Dwayne Johnson, çocukken arakçılık yaptığı marketteki birlik çikolata barlarını satın aldı

50 yaşındaki ABD’li aktör Dwayne Johnson, gençken arakçılık yaptığı Hawaii’deki ayrımsız 7-Eleven mağazasına yaptığı ziyareti belgelemek için Instagram’dan paylaşım yaptı.

1 YIL BOYUNCA ÇİKOLATA ÇALDIM

Güreşçilikten aktörlüğe adım atan ve içtimai medyada 350 milyon takipçiye cemaat olan ünlü aktör, 14 yaşındayken, spor salonunda alıştırma yapmaya giderken yaklaşık tıpkı yıl boyunca seçme dönme 7-11 arası düzenli adına nazik kabile Snickers’ı çaldığını söyledi.

“BENİ ASLA KIRMADI”

Marketteki bilcümle bar standını satın alan aktör, “Tıpkı müteharrik gelişigüzel çağ oradaydı ve seçme zaman başını çevirdi ve beni katiyen kırmadı” dedi. Johnson şöyle devam etti; “Yıllar boyunca birkaç iri şeytanı oynadım. Bunun kulağa çokça aptalca geldiğini biliyorum, amma Hawaii’ye değme döndüğümde ve 7-11’birlikte gittiğimde… Her antlaşma istek girip erbap oldukları her çikolata barını akıllıcasına şekilde almam gerektiğini biliyordum.”

“GEÇMİŞİ DEĞİŞTİREMEYİZ AMA AMIYANE İYİLİKLER YAPABİLİRİZ”

Müşteriler üzere kestirmece 300 dolarlık Snickers ve başka ürünlerden de satın düz Johnson, geçmişteki hatalarını şöyle değerlendirdi: “Geçmişi ve yapmış olabileceğimiz kâh angutça şeyleri değiştiremeyiz, fakat ara sıra bu duruma banal tıpkı nezaket ekleyebiliriz ve belki dahi balaban benzeri selamet yapabiliriz.

Share: