Ünlü yumruk oyuncusu, Mike Tyson’ın dediğini duyunca

2022 Acun Kupası’nda Arjantin Milli Takımı’nın Meksika’yı 2-0 aşınmış ettiği maçın peşi sıra, Lionel Messi’nin soyunma odasında Meksika formasını ayağıyla ittirmesi balaban tepki çekmişti. Arjantinli yıldızın bu hareketi iki ünlü boksörü yüz yüze getirirken, şaşırtı bire bir evolüsyon yaşandı.

“TANRI’YA YAKARIŞ ETSİN”

Messi’nin Meksika formasını ayağıyla ittirdiği videonun ortaya çıkmasının arkası sıra Meksikalı adlı yumruk oyuncusu, “Messi’nin formamız ve bayrağımızla yeri temizlemesini gördünüz mü? Onu bulmamam için Tanrı’ya yakariş etse gani evet. Ego kuşkusuz Arjantin’e utanmak duyuyorsam, o dahi Meksika’ya imtina etmek duymalı.” demişti.

Canelo Alvarez

TYSON KARŞILIK VERDİ

Alvarez’in bu sözleri üstüne Messi’ye eş çıkan ABD’li efsane boksör Mike Tyson ise, “Canelo diye biri Messi’yi yıldırma etmiş. Şayet Messi’ye dokunmaya ataklık ederse yıllar sonraları ringe geçmek zorunda kalırım.” ifadelerini kullanmıştı.

ALVAREZ KUSUR DİLEDİ

Tyson’ın sözleri sonrası tıpkısı açıklama henüz işleyen Alvarez, “Son biraz gündür ülkeme duyduğum özlem ve sevgiye kapıldım ve boş yorumlarda bulundum. Bunun amacıyla Messi’den ve Arjantin halkından kusur arzu etmek istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: