Vazıh haberi: Somaspor’a Komutan Kültürlü’dan alkış

TFF 2’nci Takım Parafin Grup’ta şiddetli başladığı sezonda akıbet 5 maçta 4 galibiyetle Play-Off hattına methal özne Somaspor’üstelik başkan Mustafa Münevver, takımı kutladı.

Zaman esasen beri kestirmece 2 aydır 3-4 günde tıpkısı maç oynadıklarını vurgulayan Görgülü, “Lige başladığımızdan beri saldırgan ve etkili benzeri futbol oynamayı hedeflemiştik. Haftalar ilerledikçe bu hedefimize yavaş yavaş ulaşmaya çalıştık. Takımımız tendürüst ve hararetli, nitelikli ve karakterli, gelişime kilitsiz küreksiz tıpkı aktör grubu ile savaşım ediyoruz. Herhangi Bir makule desteği hak ediyorlar. Oyunu güzelleştiren, keyif veren, kasırga ile oynayan sporcu kardeşlerimizi ve onları çalıştıran ustalık ekibimizi istekle kutluyorum” dedi.

Mustafa Aydınlık, “Daha henüz yolun başındayız. Ligin 4’te 1’lik bölümü geçti. Sezon başında yıldızı düşük puanlar kaybettik ama hedeflediğimiz noktadayız. Grubumuzda sakil zümre takımları var. Bu takımlarla sahada başa esas savaş eden benzeri ekibimiz var. Bu takımın gerek tüm site gerek müzahir gerekse peyrev yerine elan aşkın desteklenmesi gerekir. Somaspor markasını bu seviyelerde ve elan da üzerinde yaşatmamız gerekir. İmkanlarımız ölçüsünde mali disiplineuygun aynı topluluk oluşturduk. Aldığımız tendürüst oyuncuların kâffesi Türk futboluna hizmet edecek düzeyde ve gelişime örtüsüz” diyerek konuştu.

Share: