Yeni Evlenmişlerdi! Bomba Gelişme…

‘Hezel’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Bir Bulut Olsam’ kabilinden dizilerden tanıdığımız Burcu Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Snob Magazin’de düz düz habere bakarak; Ağızsız sedasız evlenen ikili hakkında azrail bire bir tez ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, sosyal medyada birbirlerini izleme etmeyi bıraktı. Gelişigüzel çekilmiş fotoğraflarını bile kaldırdı.

AYRILDILAR MI?

Bu gelişme sonrası, “Adlı koşa ayrıldı mı?” sorusuna cevap aranmaya başladı.

Binici ve Manas sessizliğini koruyor.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya gelen Itır Binici, tıpkı müddet doğduğu vadi olan Erzurum’de büyümüştür. Babasının işi zımnında ayrımlı şehirlerde süregelmek zorunda mütezayit Burcu, aslen Rize Hemşin’lidir.

Heybet Akarsu İşleri’nde görevli olarak görev yapan babasıyla birlikte Aydın’a geçen Burcu Binici, önce,ölçülü ve lise öğrenimini burada tamamlamıştır. Haddinden Fazla âdeta yaşlarda dansa ve müziğe nikbet salan ünlü insanoğlu, alım çalım eğitimi almıştır ve bateri ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden çıkışlı olduktan sonradan babası Esasen Erzurum’a tayin olunca Hususi benzeri bankanın Erzurum Suret Şubesi’nde 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan evvel doğuda deva mümessilliği ve dansçılık kabilinden çok değişik işlerde çalıştı.

Anadolu Ateşi’ndeki benzeri hoca marifetiyle keşfedilerek raks ekibine çağırıldı. Bir sene büyüklüğünde Rum Ateşi’nde raks etti. Elan bilahare 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Ayrımsız Keder Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak geçmiş dizi film filminde oynamış oldu. Sonrasında Meze dizisinde Ceylan rolüyle yıldızı parladı. Itır Binici ayrıntılı zamandır rastgele dizide yer almıyor.

Share: