Adlı şarkıcı Sinan Akçıl’dan çarpıcı itiraf: 4 yol önder nikahı yaptım

Itır Kıratlı ile Sinan Ağarmış, Ocak 2019’da Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Dokuz ay evli mütezayit çift şırakkadak aynı kararla boşanmıştı.

SURVİVOR’IN GÜZELİYLE AMOR YAŞADIĞI İDDİA EDİLDİ

Birbirlerinden uzak kalmaya dayanamayan düet baştan bire bir araya mevrut ve Gücük Ay 2021’da ikinci sefer nikah masasına oturmuştu. Ancak bu birliktelik bile ince sürmemiş ve ünlü çift 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı. Boşanmanın ardından Sinan Akçıl’ın alay malay single çıkardığı Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşamaya magazin kulislerinde konuşulan iddialar arasındaydı.

“DEĞME KAHRAMANIN KALBİNDE BİR PRENSES VARDIR”

Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının aşk sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki şarkıcı, “Ben imdi, ‘Hayatımda birisi var mı?’ sorusuna karşılık çevirmek istemiyorum. Dide değdiğinde inanıyorum ama şunu söyleyebilirim, her kahramanın kalbini dolduran aynı prenses vardır” sözleriyle kalbinin yoğun olduğunu vurgulamıştı.

“4 KERE İMAM NİKAHI YAPTIM”

Amor hayatıyla sık sık gündeme mevrut Sinan Akçıl Onedio’nun YouTube kanalına mihman oldu. Şarkıcının yayında yaptığı itiraf ise herkesi şaşırttı. Sinan Ağarmış, “Kendinle ait bir magazin haberi çıkartsan bu ne olurdu?” sorusuna “Dört kere önder nikahı yaptım” diye cevap verdi. Akçıl, kimlerle nikah kıydığı sorusuna ise cevap vermemeyi yeğleme etti.

Share: