Çorum’da bu kış 4 ilçe henüz doğal gaz ile tanışacak

DÜRÜST Fırka Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, bu kış Bayat, Kargı, Laçin ve Uğurludağ’ın doğal gaza kavuşacağını, 2023 yılında ise Ortaköy, Boğazkale, Aşdağul ve Düvenci’yi doğal gaz ile buluşturacaklarını açıkladı.

AK Fırka İl Başkanı Ahlatcı, Çorumgaz’da iştirak yöneticileriyle bire bir araya geldi. Bayat, Kargı, Laçin ve Uğurludağ’da yapılacak doğal gaz çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıyla ait tıpkısı açıklama eden İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, “20 yıl ilk Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde millete bakım yolunda çıktığımız yolculuğumuzda ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuyla güvenli adımlarla ilerliyoruz. İlçemize ayar katan projelerimize bütün alay malay imza atmaya bitmeme ediyoruz. Bu kış inşallah Alacalı, Dodurga, İskilip, Mecitözü, Oğuzlar, Osmancık ve Sungurlu ilçelerimizde olduğu kabil Bayat, Kargı, Laçin ve Uğurludağ ilçelerimizi saf gazla buluşturuyoruz. Gönlü iyicene hemşehrilerimiz isteyecek biz dahi yapacağız. ‘Gelecek mi, gelmeyecek mi?’ diye abes konuşanların, sahne de edemeyecekleri hizmetleri 20 yıldır olduğu gibi gine DOĞRU Parti adına biz gerçekleştirmekteyiz” şeklinde konuştu.

İki kaymakamlık ve iki beldeye müjde

2023 yılında Ortaköy ve Boğazkale ilçeleri ile Aşdağul ve Düvenci beldelerini bile doğal gaz ile buluşturacaklarını vurgulayan İl Başkanı Ahlatcı, “Bu hedefimize ulaştığımızda eksiksiz ilçeleriyle bu arada gaz kullanan önce diyar olma özelliğine kavuşmuş olacaktır. Hemşehrilerimiz isteyecek bizler yapacağız. Çorum birlik içerisinde bütün bu arada olduğunda başaramayacağı ulaşamayacağı ayrımsız aksiyon olmayacaktır. 2023 hedeflerine doğru tehlikesiz adımlarla ilerliyor. İlçelerimize ayar katan projelere bilcümle gelişigüzel imza atmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. – ÇORUM

Share: