Entelektüel yerli haberleri | Görgülü Büyükşehir Belediyesi ‘Cumhuriyet Bayramı’ temalı yarışma düzenliyor

Görgülü Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin kuruluşunun 99. yıldönümünde öğrencilere müteveccih ’29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’ temalı konkur düzenliyor.

Yarışma anaokulu ve beş öğrencileri üzere gösterici, ortaokul öğrencileri için foto, türkü, lise öğrencileri üzere da fotoğraf, türkü ve kâtiplik kategorilerinde yapılacak. Kültürlü Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tekmil öğrencileri yarışmaya katılmaya davet etti. Yarışmada dereceye giren öğrencilere zeka maharet oyunları, akil saat, tablet bilgisayar, elektrikli scooterın beraberinde sair tüm katılımcılara malzemeli gösterici çantası ödül edilecek. Ziyalı Büyükşehir Belediye Reisi Heyecan Çerçioğlu Cumhuriyeti yaşatacak olan öğrencilerin heybetli eserler ortaya çıkaracağına inandıklarını belirtti.

Aydınlık Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Katılımcılar eserlerini 24 Ekim 2022 Pazartesi haset iş bitimine büyüklüğünde, Kurtuluş Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi Efeler/Ziyalı adresine kargoyla ya da vasıtasız teslim edebilirler. Yarışmayla ilgili mufassal bilgiye 444 40 09 ve www.aydin.bel.tr adresinden ulaşılabilir” ifadelerine saha verildi. – AYDIN

Share: