Esra Erol’da programında belde birbirine girdi! Öfkeden deliye dönen ana, evli adama kaçan kızını stüdyoda terlikle kovaladı

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına başvuran temel, kızı Gamze’nin evli Erdi Bey’e kaçtığını söyleyerek yardım istedi. Kızının eve dönmesi üzere günlerdir yayına çıkan esas, saftirik bölümde hınç patlaması yaşadı. Kızı ve kaçtığı Erdi Bey’in tavırlarından rahatsız olan ana, terlikle çocuğuna vurmaya kalkıştı.

TAŞLAMA EDİP ÇIKARMAK FIRLATTI

Ailesini infirak ederek hem dini nikahlı hem birlikte resmi nikahlı eşleri mevcut Erdi Bey’e kaçan Gamze, aktif yayında annesiyle yüzleşti. Gelişigüzel TikTok videoları calip ikiliden Erdi Bey’in Gamze’ye zılgıt ve hakaretler savurduğu bire bir görüntüsü ortaya daha çok. Videoda Erdi Bey’in Gamze’ye “Boş yapma, aklını alırım senin” üzere ifadeler kullanarak yakalamak fırlattığını gören Esra Erol, “Aynı ayvaz tıpkı kadına böyle davranabilir mi?” diye niteleyerek sordu. Gamze ise bunların özlük aralarındaki tartışmalar olduğunu ve Erdi’nin şiddetli oruçlu olmadığını söylemesi şaşkına çevirdi.

TERLİĞİNİ ÇIKARTIP KIZINI KOVALADI

Karşısında kızı ve Erdi’nin gülerek oturmasından tasalı olan temel ise öfkeden deliye döndü. Kızının vurdumduymaz dönmeyeceğini duyan esas “Benim hakeza tıpkısı evladım bulunmayan” dedi. Gamze ise annesine “Haydi güle güle” diyerek eşit verince stüdyo karıştı. Kızının sözleri karşısında öfkeden deliye dönen temel, terliğini çıkartarak Gamze’yi kovalamaya başladı. Annesinden korkan Gamze de stüdyonun dip tarafına kaçtı.

Share: