Kabe’nin önünde markasının reklamını fail Aslı Abat büyük reaksiyon çekti

Fenerbahçe Spor Kulübü bozuk başkanlarından Büyük Abat’in oğlu Pek Abat ile evli olan Aslı Rahat yapmış olduğu paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sene hanende Linet’i dinlemeye revan ve Linet’in sahnede ayn teması kurmamasından tasalı olan toplumsal iletişim araçları hesabından elem püskürmüştü. Adlı insan bu nöbet de umre paylaşımlarıyla gündemde.

“ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN”

Kutsal topraklardan paylaşım fail Aslı Abat “Tanri seçkin isteyene nasip etsin inşallah. İnsanın gönlüne buranın sevdası beyin, ne hisse senedi dinliyor ne eksantrik ayrımsız husus. Hem dualarımdan yarım yamalak olmayan ve Cenabihak’a emanet ettiklerim var. Onlara bol eli nimetli dua ettim, arayabildiklerimi aradım. Tıpkısı üstelik Allah’a havale ettiklerim var tabiatıyla” dedi.

MARKASININ REKLAMINI YAPTI

Yaptığı paylaşımla dikkat calip Aslı Bayındır henüz sonraları ise arkaya Kabe’yi alarak markasının reklamını yaptı. Sosyetik isme bu paylaşımından dolayı reaksiyon yağdı. Şen’in toplumsal medyada gündem olan bu paylaşımına “Tanri gözlerini doyursun pes”, “Ben utandım”, “dünya malı dünyada kalır”, “İnsan az buçuk utanır” yorumları yapıldı.

Share: