Ki Milyoner Tevessül Etmek İster’e damga vuran olay!

Tafsilatlı yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan Ki Milyoner Olmak İster’in ahzüita akşamı yayınlanan bölümünde ucuz anlar yaşandı. Sunucu Kenan İmirzalıoğlu, dostane ettiği 19 yaşındaki Alper Duran Dinçer’in ağzında sakız olduğunu görünce sessiz kalamadı.

SAKIZI ÇIKARMAK İSTEMEDİ

Dinçer’in ağzında tıpkısı husus olduğunu ayırt fail İmirzalıoğlu, “Ağzında bire bir şey mi var?” diye niteleyerek sordu. Gailesiz yarışmacı ise temizlenmek için ciklet çiğnediğini söyledi. Yarışmacı sınavlarda dahi ciklet çiğnediğini söyleyince İmirzalıoğlu “Sınavlarda bağımlı elan eksantrik benzeri nitelik var. Orada stresini alıyor. Şimdi seyircilerimiz var” dedi. Durumdan rahatsız olmayan müsabık ise “Onların de stresini alır belki” diye değer verdi.

“ÇENEYE DESTEKLİ BİR ŞEY GELİR”

Kenan İmirzalıoğlu, Aikido yaptığı söyleyen yarışmacıya hocaların karşısında bile sakız çiğneyip çiğnemediğini sordu. Ünlü sima, çiğneyemeyeceğini söyleyen yarışmacıya “Bağımlı, çeneye destekli bire bir molekül gelir” diye niteleyerek tepki gösterdi.

KENAN İMİRZALIOĞLU SESSİZ KALAMADI

Sakız çiğnemesiyle ilgili sözlerine bitmeme fail 19 yaşındaki müsabık, Japon kültüründe sakız çiğnemenin kılıklı karşılanmadığını söyleyince, Kenan İmirzalıoğlu da Türk kültüründe kandırıcı karşılanıp karşılanmayacağını sordu. Yarışçı birlikte “Bizim kültürde ortada kadar. İzin verenler var, vermeyenler var. İnsanlar ikiye ayrılır. Derste sakız çiğnettirenler ve derste sakız çiğnettirmeyenler” ifadelerini kullandı.

“ŞİŞİRİP PATLATMAYA KALKARSAN NE OLACAK?”

Kapsam karşısında ağızsız kalamayan Kenan İmirzalıoğlu, “Sen insanları anca mi ayırdın? Milyonlarca adam seni izliyor ve onlara alın sakız çiğniyorsun. Bundan hava yüklülük veya keder hissetmiyorsun değil mi?” dedi. Müsabık yer böylelikle sunucuya ‘Size sevgili oluşturmuyorsa çiğneyeceğim” deyince İmirzalıoğlu, “Bakalım. Şimdilik bereketli gidiyorsun. Şişirip patlatmaya kalkarsan ne olacak” yanıtını verdi.

Share: