Kırşehir TSO’da bulunan başkan ve ekibi baştan yönetimi aldı

Kırşehir Tecim ve Endüstri Odası seçimlerinde kâin başkan Mustafa Yılmayan, yeniden ekibi ile gelişigüzel TSO yönetimini aldı.

Sağduyunun bilge olduğu seçimlerde seçmenler sandık başına gitti. Bin 110 kişinin rey kullandığı seçimlerde mavi tezkere ile murahhas karşısına çıkan Mustafa Yılmaz, 12 patika gurubundan 21 meclis üyesi çıkarak seçimi aldı. Solgun pusula ile sâdır Ahmet Sarı ise 7 divan üyesi kazanarak seçimi kaybetti. Intihap sonuçlarının açıklamamasının peşi sıra mütekellim Mustafa Yılmayan, “Gücünü üyelerinden alan bir dide namına, üyelerimizden aldığımız sakil ve ferman sebebiyle, üyelerimizi ve Kırşehir’imizi uyarınca hile etmeye ve geleceğin Kırşehir’ini eş akılla mensur etmeye bitmeme edeceğimizi ve tazelenen ekibimizle gelişigüzel gelişigüzel adımımızı Kırşehir için atacağımızı özellikle afişe etmek isterim” dedi.

Yılmaz, “Intihap süreci ve böylece; öncelikle görüş kullanan cümle zer Kırşehir TSO üyelerine, şahsıma istinaden benimle bu arada yola sâdır arkadaşlarıma, bizlere atılganlık vererek yanımızda olduklarını hissettiren yekpare dostlarımıza, bu süreçte ağır sıklet müteharrik nazar personelimize, üyelerimizin zinde ve rahat ayrımsız şekilde görüş kullanması amacıyla emeği güzeşte İl Intihap Kuruluna, İl Emniyet Müdürlüğü personeline teşekkürname ederim” diye niteleyerek konuştu.

Yapılan seçimlere 343 kişi katılım sağlamadı. – KIRŞEHİR

Share: