Komutan Çelik’ten Manisa TSO’nun kullanılmamış yönetimine tebrik kartı

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, yapılan intihabat sonrasında atılganlık tazeleyerek bir bölüm amacıyla elan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) başkanlığına seçilen Mehmet Yılmayan’ı ziyarete ederek, anlı şanlı olsun dileklerini iletti.

Manisa TSO’dahi cüret tazeleyen Komutan Mehmet Yılmayan, Şehzadeler Şehremini Ömer Faruk Çelik’i ağırladı. Eskimemiş dönemi üzere Komutan Yılmaz ile seçilen yeni divan üyeleri ve umumi heyet üyelerini tebrik kartı fail Başkan Çelik, “Rüçhan adına kızıl başkanımız Mehmet Yılmaz’ı, umumi heyet üyelerini ve seçilen umum sedir üyelerini kutlama ediyorum. Balkı, kudretli illere imza atılacak benzeri zaman diliyorum. Manisa Tecim ve Uran Odamızla büyük bire bir uyum içerisinde şehrimize bakım ettik. Ortak birçok projeye imza attık. Birbirimize tıpkısı telefon büyüklüğünde yakın olduk. Aynı koca kardeş hukuku içerisinde insanımıza, şehrimize ve tecim uran erbabımız için taşın altına elimizi koyduk. İnanıyorum ki bundan sonra da aynı anlayışla, bağlantı ve kardeşlik içerisinde bakım edebilmek amacıyla ceht ve himmet sarf edeceğiz. Büyük kabulleri amacıyla gene başkanımıza teşekkür ediyorum. Kandırıcı güzel olsun. Allah keyif ve keyif içerisinde kalburüstü işlere imza atmayı baht etsin” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade fail MTSO Başkanı Mehmet Yılmayan, “Kendisi dahi kurumumuzun aynı üyesi. Dört sene kadar kendisinin de çokça büyük hizmetleri oldu. Değme aman ahenk içerisinde çalışıyoruz. İlk adaylığında dediğim tıpkısı küçümseme vardı. Yinelemek istiyorum. Allah her şehire Ömer Faruk Çelik kabilinden bire bir başkan nasip etsin. Ağa cömert hukuku ile bir nice iyicene işe imza attık. imdi üstelik atmaya devam edeceğiz. Bizlerin rastgele zaman yanında olup yükümüze destek oldu. Tığ dahi sunulan desteğin hakkını gereğince hesabına getirmeye çalıştık. Büyük ziyaretleri amacıyla şahsım ve yönetim kurulu üyelerim hesabına şükranlarımı iletiyorum” diye niteleyerek konuştu. – MANİSA

Share: