Ödül törenine Yıldız Falcısı Aygül Okumuş ile katılan Ender Saraç, eşinin kaba sözleri sonrası

2013 yılında Benan Saraç ile nikah masasına oturan Ender Saraç, esbak akşam düzenlenen Pantene Kızıl Kelebek Armağan Töreni’hangi eşi hesabına Yıldız Bilimci Aygül Ziyalı ile katıldı. Bire Bir törende olan ve eşinden ayrı takılan Benan Saraç ise eşi ve Işıklı’ın fotoğraflarını paylaşarak başkaldırma etti. Eşinin paylaşımlarının gündem olmasının ardından Ender Saraç da sessizliğini bozdu.

ENDER SARAÇ’TAN HARAM AMOR İDDİASINA CEVAP

Aygül Okumuş ile üzerine çıkan yasak amor iddiasını stabil bir dille yalanlayan Ender Saraç, Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Aygül Entelektüel hanımefendi benim kız kardeşimdir gibidir ve 4 yıldır bu arada tezkere-ajanda yazdığım kişidir. Evlidir, (eşini de tanırım, hatırlı benzeri kişidir) ve 1 çocuğu vardır. Kendisiyle o zaman Tüyap Mektup Fuarı’nda bu arada imza gününü bitirdikten bilahare tekrar yeni pusula ve röportaj üzere kapıda buluştuk ve süratle röportaj verip törene birlikte kalmadan ayrı artık.”

“ÇOKÇA HANIMEFENDİ VE İLKELİ BİRİDİR”

Doğrusu ben herkese sabahleyin, öğle vakti programımı ve akşam ezanı Kızıl Kelebek’e uğrayacağımı saatler geçmiş ilan etmiştim, biliniyordu. Zımnında gösterişli ayrımsız kavisli zeki söz konusu. Aygül Okumuş tanıdığım sunma hanımefendi ve ilkeli insanlardan biridir.”

EŞİ VE AYGÜL AYDIN’IN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞIP İSYAN ETTİ

Sosyal iletişim araçları hesabından eşi Ender Saraç ve Aygül Vazıh’ın dürü törenindeki fotoğraflarını paylaşan Benan Saraç, şu ifadeleri kullandı: “Beni yine serbest bırakıp, şu kadını davetten arzu sokarken, benim amacıyla ‘Boşver Şizofren’ dedi. Elbette yani? Pardon! Ender kendine gel yavrum! Sanırım avrat seninle ait gerçekleri bilmiyor. Ben yolumda sessiz yürümüyorum. Kimseye birlikte açgözlülük etmiyorum. S… gidin deminden! Oranlama edileni yapmıyorum.”

“INSAN OLMAYI, KONUŞMAMAYI ÖĞRENECEKSİN”

“Ama sen insan olmayı, konuşmamayı öğreneceksin. Gel bakalım meydandayım. Bu kadar insanın karşısında çekiniyor muyum bakalım! Eşim beni tekrar yalnız bırakırken, bambaşka tıpkı kadınla kalp methal yaptı. Mukaddema düzenlenen, şık püslü… Kimmiş bu düşük segment akıl defteri! Bilmem hangi gazetesinde olduğu için amiyane menfaatler uğruna peşine takılmış!”

“DM’DEN TANIŞMIŞ, BENDEN GİZLEMİŞ…”

“Kadınla ben zamanında tanışmış olmama karşın ve köle telefon numarası bile olmasına karşın benden istenmemiş ve birbirleriyle DM’den tanımış, benden gizlemiş insanlar… Yarar, çıkar… Ego diyorum kim eşime ‘Davete beraber gidiyoruz değil mi?’ Bana diyor, ‘işim var’! Aferin ayakta alkışlıyorum sizi! Hakkımda söylediğiniz şizofren laflarınızı duydum. Maskaralık… Sen çok kalburüstü yıldız bilimci olsan filhakika bizi gani görür, yorumlardın… Yorumla demincek bakalım beni! Benim kadar erkek misin bakalım!”

Ender Saraç ve eşi
Share: