Survivor ile ünlenen Turabi’den bir skandal paylaşım henüz! Tıpkısı kadında aradığı kriterleri sıraladı

Elan önceki 3 nöbet katıldığı Survivor’da 2 nöbet böke olan Turabi Çamkıran, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından alay ettirmeye bitmeme ediyor. Geçtiğimiz günlerde kadınlarla yatakta çektirdiği açık saçık fotoğraflarını yayınlayan Çamkıran, bu kat dahi izdivaç etmek istediği kadında aradığı kriterleri sıraladı.

ARADIĞI ÖZELLİKLERİ SIRALADI

Bir süredir Amerika’da işlek Turabi Çamkıran, 1,9 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yatakta çektirdiği yarı belirgin bir pozunu yayınlayarak şu kriterlerini şöyle sıraladı: “İnsan gibi seven varsa Pazartesi gelsin başlasın! Aranan özellikler; Güzelce olması. Sınırlanmış olması. Dışarıda hanımefendi olması. Yatakta gür olması. Mutfakta bol olması. Gözünün dışarıda olmaması. (Sofrada ve yatakta tek beş altı aç kalmayacağı amacıyla bu derli toplu geçersizdir!) Arz birkaç 3 çocuk yapması. Anamın gözünün tutması. Aranan özelliklerden başlıcalarıdır. İrtibat numarası; Meryem Padişah”

PAYLAŞIMI TEPKİ ÇEKTİ

Kısa sürede içtimai medyada ruzname olan Turabi Çamkıran’ın paylaşımı tepki çekti. Adlı anatomi üzere “Marketten alışveriş mi yapıyorsun?” ve “Sen bu özellikte aynı kadını hak ediyor musun?” yorumları yapıldı.

“77 KADINLA EVLENEREK ZENGİN OLURUM”

Geçtiğimiz günlerde iki kadınla fotoğrafını paylaşan Turabi Çamkıran, 77 kadınla evlenerek ensesi kalın kalkışmak istediğini söylemişti. Çamkıran, tepki çekici paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı: Eskiden 2 kadınla aynı anda evli olmanın hayalini kurardım. Sonraları 17 olmasını diledim. Bundan kontekst bana çokça kızanlar reşit. Kusura bakmayın sıradan hata ettim. Bu kez hatamı anladım. İleride 17 kadınla evli olmanın hayalini kurduğum üzere kusur dilerim. Bu saatten sonraları öyle hayalat kurmayacağıma kasem ederim. Çıktı yetmiş yedi kadınla evli olduğumun hayalini kuracağım. Umarım giderek 77 evire çevire hanımefendiyle evlenir, onlara ve onların bana vereceği domuzuna evlatlarıma abat benzeri sahn verebilecek büyüklüğünde zengin olurum.”

Share: