Uraz Kaygılaroğlu, 140 kiloya ulaşıp, obezite noktasına geldiği pek günleri anlattı

Ceyda Düvenci’nin sunduğu Alelacayip Sohbetler birbirinden hususi konukları ağırlamaya bitmeme ediyor. Bu hafta Bambaşka Sohbetler’in konuğu adlı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu oldu. Düvenci, Kaygılaroğlu’na hayatının bittabi gittiğini ve kendisini elbette hissettiğini sorarak programa başladı.

“FİZİKSEL DEĞİŞİM BENİM İÇİN BIRLIKTE ŞOK EDİCİ OLMUŞTU”

Kaygılaroğlu, “İstediklerimi yaptığım, istemediklerimi yapmadığım tıpkı dönemdeyim ve bu beni çok bahtiyar ediyor. Bunu planlamadım amma sahne etmiştim. Görüntü ettiğim şeyin ardı sıra gittim” diye niteleyerek cevapladı. Düvenci: “Sana hayranlık duyuyorum. Bedensel değişimin, eski eşin Melis ile aranızdaki işlek bildirişim, babalığın ve oyunculuğun kâffesi sende pekâlâ tıpkı farkındalık yarattı?” diye niteleyerek sordu. Adlı aktör, “Melis ile geçmiş başlarda gelişmemiş kavgalarımız olmuştu amma demincek hem iki refik adına hem birlikte asıl ata olarak metin ilerlemesi beni çok bahtiyar ediyor. Fiziki değişim benim amacıyla de yepyeni edici olmuştu” ifadelerini kullandı.

“MORBİD OBEZİTE NOKTASINDAYDIM”

Düvenci’nin “Amiyane yaşlardan itibaren mi kilo problemin vardı?” sorusuna Kaygılaroğlu, “Üniversitenin akıbet yıllarında morbid obezite noktasındaydım. Benzeri intizar anı oldu ve 21 yaşında 140 kilodayken diyetisyene gitmeye karar verdim. Zayıfladıkça giydiklerimi kendime yakıştırdım. Bende bire bir hayat tarzına dönüştü” cevabını verdi.

HADDINDEN FAZLA KADINLA GELIŞMEK ÇOKÇA IYICE BİR ŞEY

Kaygılaroğlu “Ailem beni gelişigüzel konuda destekledi. Ortaya alıp beni bilcümle dinledi, annem, teyzem, anneannem, babaannem… Özgüvenli biri haline geldim. Çok kadınla büyümek çokça güzelce bir madde. Günlerde büyüdüm ben. Mutfakta büyüdüm. Lafın muhabbetin içinde büyüdüm. Hamamda büyüdüm, hamama gittim babaannemle, termal kaplıcaya gittim falanca, görmemem müstelzim travmatik ayrımsız derinti anım var. Böyle ayrımsız ortamda büyüdüm” cümleleriyle çocukluğunu nükteli ayrımsız dille anlattı.

“KIZIM KENDİNİ YALNIZ HİSSETMESİN DİYE ÇOKÇA ÇABALADIM”

Düvenci “Kızın ile arandaki ilişkin haddinden fazla pir ve paylaşımlarında dahi görüyoruz” dedi. Adlı oyuncu, “Önümde yaşıt benzeri cet figürü olmadığı için çok zorlandığım zamanlar oldu. Melis bana birlikteliğimizde ve sonrasında çokça apotr oldu. Metrukiyet evresinde kızım kendini serbest hissetmesin diye çok çabaladım” dedi.

“GEÇMİŞİMİ UNUTMAMAK ADINA BAZI NOKTALAR BELİRLEDİM”

Sohbetin devamında Düvenci “Bu büyüklüğünde ünlü benzeri şekilde yaşamak sana kendini zahir hissettiriyor?” sorusunu yöneltti. Kaygılaroğlu “Üniversiteden beri tıpkı arkadaş grubu içerisindeyim. İnsanların sevgisi haddinden fazla domuzuna ama sokağa çıktığın ant izleniyor olmanın baskı tarafları de var. Kendime nereden geldiğimi ve elbet ayrımsız eş olduğumu hatırlatması amacıyla bazı noktalar belirledim” dedi.

Share: