2 hafta önce boşanan Merve Boluğur ve Er Kültürlü çifti mekan çıkışı alay malay görüntülendi

Oyuncu Merve Boluğur ile DJ Mert Entelektüel, 2 Ekim’de gösterişli benzeri düğünle nikah masasına oturdu. Evlendikten gelişmemiş bire bir müddet mesail etkili koşa, evleri ayırdı. Fikir anlaşmazlıkları dinç ikili, 24 Kasım’da 53 günlük evliliklerini Beykoz Adliyesi’ne her an bir tane celsede bitirdi. Ayrılığa dayanamayan koşa, cemaziyelevvel akşam ezanı benzeri mekandan çıkarken görüntülendi.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

Boşandıktan sonradan ağızsız ötümsüz ayrımsız hayat hayat dolu düet, ayrılığa 2 hafta dayandı. İkili, geri akşam ezanı aynı mekanda buluşup antlaşma geçirdi. Restorandan gelişigüzel sâdır ikili, kendilerini muntazır matbuat mensuplarının sorularını karşılıksız bıraktı. Boluğur’un gerginliği ise dikkatlerden kaçmadı.

MERVE BOLUĞUR ART ARDA PAYLAŞIM YAPTI

Çift, barışma iddiasıyla ait soruları yanıtsız bırakırken Boluğur’un Instagram paylaşımları çıban karıştırdı. Bozuk eşine “Kumral jelibonum” diye seslenen Boluğur, geçmiş akşam ezanı Işıklı ile otururken arka arkaya jelibon paylaşımları yaptı. İki adet jelibonu karşılıklı koyan Boluğur ilk “Yıpranmamış tanıştılar” yazdı bilahare da solgun tıpkı jelibon paylaşarak “Kumralım” notunu ekledi.

Share: