Hanende Elif Karlı, eşinin 6 aydır cezaevinde yatmasına ayaklanma etti: Cenabıhak pislik insanların kalbine iyilik versin

Kıvrak sesiyle ince yıllardır adından küçümseme ettiren liyakatli şarkıcı Elif Karlı, toplumsal iletişim araçları hesabından 1993 yılında nikah masasına oturduğu 2 çocuğunun babası Ahmet Cengiz Karlı’nın 6 aydır cezaevinde olduğunu söyledi. Geri eşini görüşme eden hanende, içtimai iletişim araçları hesabından özen çekici tıpkı paylaşım yaptı.

“KOCAMIN VE ÇOCUKLARIMIN GÜNAHINA GİRENLERİ ALLAH’A GÜÇ EDİYORUM”

Konserlerine bitmeme eden ve bu süreçte çocuklarıyla gözlerden ırak bir hayat canlı Elif Karlı, geçmiş cezaevindeki eşini ziyaret etti. Eşini gördükten sonra Instagram hesabından ayrımsız paylaşım yapan Karlı, “Çok alçalma edenler ergin. Benim eşim 6 aydır cezaevinde ve yıllardır keyif problemlerini yakından izlem edenler bilir. Eşin için telaşlanmanız, dualarınız, düşünmeniz… Nasıl de naziksiniz ve pekâlâ dahi mebzul tanıyorsunuz bizi, beni, eşimi, ailemi… Çok teşekkürler. İstediğiniz, dileğiniz kadar mutlu olun. Allah bazı dağ, bokluk insanların kalbine afiyet versin. Ben gülmeyi severim, görünüşte birlikte olsa. Gülüyorum aklıma gelip da gerçekleşeceğini de umduğum asıl. Başta kocamın, çocuklarımızın, benim, ailemizin günahına giren herkesi geçmiş Tanrı’a bilahare kendime gönül ediyorum” dedi.

“AYNI SOFRADAN KEMIRMEK YEDİK, KARNI DOYAN DÜŞMAN OLDU”

Paylaşımında sitem eden Karlı, “Çayımız mı acıydı, dilimiz mi sivriydik bilemedik. Evet dahi kalbimiz mi pamuktu? Tıpkısı sofradan yemek yedik, karnı doyan düşman ergin meğerse. (Küçümseme meclisten, gerçeklik dostlarımızdan dışarı” ifadelerini kullandı.

Karlı’nın paylaşımına Ebru Yaşar, Yeşim Salkım ve Işın Kara kadar adlı isimlerden destek yorumları yağdı.

Share: