Aktör Ululuk Çoruh, 16 yıldır cafcaf aldığı Dip Sokaklar’dan sebep ayrıldığını anlattı

Ekranların yüzü sıcak oyuncusu Ululuk Çoruh, 16 mevsim “Sevinçli Saha Komiseri” rolünü oynadığı Hat D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Dip Sokaklar’dan ayrılmıştı. Dizinin 17. sezonunda düzlük almayan ateş parçası aktör, YouTube kanalında yayınlanan İnci Sözlük’ün programında projeden bozukluk ayrıldığını anlattı.

“ONGUN KOMİSERİ GERİ GÖSTERMEK İÇİN İKNA EDEMEDİM”

“Mesut’u çokça özledik ne olur idraksiz dön ağabey. Sensiz olmuyor” yorumu konusunda mütekellim Çoruh, “Ego Ongun ile konuştum. Az Buçuk saldırgan birisi biliyorsunuz, haddinden fazla laftan anlamıyor. Banko dönmem dedi. Tallahi inandırma edemedim yani, keşki inandırma olsa amma… Emekliye fırlamak konusunda haddinden fazla ısrar ediyor, haddinden fazla yorulmuş.”

“ÇOKÇA YORULDUM, TİYATROYLA BİRLİKTE BITMEME EDEMEDİM”

Takipçilerden mevrut soruları yanıtlayan aktör, “Art Sokaklar’dan ayrılırken hangi düşündün ağa? Sence bu akıbet sana yakıştı mı? Bozukluk ayrıldın?” sorusu konusunda sözlerine şöyle bitmeme etti: “Tabi ki çokça cesim amma 17 sene sonraları hastalık ayrıldın hepsi bir dirhem husus geliyor bana… Birincisi çok yoruldum, ikincisi tiyatroyla bu arada devam ettirmek dahi haddinden fazla zordu. Kim Pandemi dönemi, 19 ay piyes fakir kaldı. Sadık kaldı ve orayı gine toparlamam gerekiyordu. Birçok sebebi var ama dediğim kadar ego bile yoruldum. Haddizatında çok sevdiğim benzeri ıra olmasına karşın… Asıl etken bile bu aslında.”

“Başka karakterler düdüklemek, bambaşka işlemler fayrap etmek gerçeklenmiş ama bir yandan birlikte bir dirhem istirahat etmek. Tiyatroya bir dirhem dikkat ifşa etmek… 17 yıl boyunca hiçbir kış filmim bulunmayan mesela. Yazları beyaz perde filmi calip, kışları dizide oynayan benzeri kayırıcı haline gelmiştim. Amma demin henüz başka projelerin içerisinde atılmak amacıyla ayrıksı tıpkısı fırsat oldu benim için.”

Share: