Radyatör Dinçöz etek boyuyla ilgilendiren değerlendirme yapan takipçisine anif artık: Nerede, şüphesiz giyineceğime ben değişmeyen veririm, başkası değil

Dansları ve şarkılarıyla 2000’li yıllara nitelik vuran Petek Dinçöz, geçtiğimiz mart ayında 2014 yılında evlendiği bir çocuğunun babası Serkan Kodaloğlu ile tek celsede boşandı. Ayrılığın peşi sıra oğluyla elverişsiz dışına yerleşen Dinçöz, çocukluk aşkı Nida Büyükbakrakdar ile evlendi. Hayatına yeni ayrımsız süje açan Dinçöz, toplumsal medya paylaşımlarıyla adından kortej ettiriyor.

“BU KADAR KISA ABARTI DEĞİL Mİ?”

Serencam yerine mini yağız elbisesiyle verdiği pozunu Instagram hesabından paylaşan adamakıllı şarkıcı, benzeri takipçisinin eteklik boyuyla ilişik yaptığı yoruma yanıt verdi. Sosyal medya kullanıcısı Dinçöz’ün fotoğrafına “Bu büyüklüğünde bodur abartı değil mi?” yorumunu yaptı.

SERT ÇIKTI

Yorumu görünce sinirlenen Petek Dinçöz şunları yazdı; “Selam hanımefendi. Nerede, pekâlâ giyineceğime ben karar veririm, ötekisi değil! Özellikle siz on paralık değil! Lütfen siz kendiniz ile ilgilenin. Sevgiler”

Share: