Adlı piyanist Fazıl Faaliyet,

Dünyaca adlı piyanist Fazıl Çalışma, geçmiş çevrim 2019 yılında evlendiği Ece Dağıstan ile bir tane celsede boşandı. Ayrılık kararını Dağıstan’ın elini tuttuğu bire bir fotoğrafı paylaşarak duyuran Fazıl Emek, işlerine tedirginlik olmak istediği için sosyal medyaya mesafe ita kararı aldı.

“UZUN UZUN BİR MÜDDET ARA VERMEK İSTİYORUM”

Instagram hesabından tafsilatlı ayrımsız veda paylaşımı fail Fazıl Faaliyet, şu ifadeleri kullandı: “İzninizle uzun uzun ayrımsız süre sosyal medyaya durmak istiyorum. Bestelerime konserlerime konsantre olmak istiyorum. Onlar benim biricik tedavim şu an. Tedavi, çünkü mebzul değilim. İyi tevessül etmek üzere zamana ihtiyaç var. İnançla ve umutla devam edeceğim ama zamana gerekseme var.”

“BU ACUN BIRLIKTE İYİ DEĞİL”

Konserlerde iyiyi içime çekebiliyorum. Kaplayabiliyor benliğimi. Bu benim tek umudum şu zaman. Amma dışarısı? Onca verdiklerimiz? Çoğumuzun durumu böyle benzer. Nazik aynı yük, geriden geriye binmiş omuzlarımıza. 21. Yüzyıla girerken neler manzara etmiştik? Ya şimdi? Bu ülke da gür değil… Dünya bile iyi değil. Ateş etkiliyor insanları. İyiye inanan insanları. Sağlıcakla gravite. Evrendeki iyiden vazgeçmeyelim. Yani 70’inde bile zeytin dikmeliyiz. Unutmayalım bu sözleri. Ayrıntılı tıpkısı süre sonraları işlek yerine döneceğim. Dostça, açık açık.”

3 YILLIK EVLİLİK TEK CELSEDE BİTTİ

Ünlü piyanist Fazıl Faaliyet, üç yıl önce nikah masasına oturduğu Ece Dağıstan ile 30 Kasım’birlikte biricik celsede boşandı. Instagram hesabından eşiyle el ele adliye çıkışı verdikleri pozu paylaşan Iş, şu ifadeleri kullanmıştı: “Haddinden Fazla üzgünüm, eşim Kraliçe ile evliliğimizi sonlandırdık. Beykoz Adliye binasına el ele girdik, ahali ele çıktık Kraliçe ile. Hatıralarımızı, anılarımızı, eksiksiz domuzuna hikayelerimizi, seslerimizi, arz ongun şekilde anacağım seçme devir. Bağlılık, amor, mücahede, deneştirme ve sevecenlik dolu 7 yıllık benzeri sevgililik. Ben biliyorum. Dostlarım biliyor. Baskı ve ateş bir dünyada, iki âdem ezilebiliyor yüklerin altında, çıkar yol bulamıyor tedavi etmeye, ‘tıpkısı ve iki fert arasında’ bocalıyor, Zaman Zaman dertlere yeniliyor, imkan olamıyor ayrımsız çıkışa, hem herhangi bir şeye hem da tek ayrımsız şeye misil düz ömürlerimizde.”

“İki herif üstelik mutlu olsun, Kraliçe bahtiyar olsun. Ece hep mebzul olsun. Böyle daha bereketli belki. Eskimemiş tıpkısı iri laf açılıyor iri periyot başlıyor demincek bekâr hayatımda. İyi ayrımsız güzergah çizerek, iyiye yol almak istediğim, zat yaşamıma sahip çıkacağım, sağlığıma, müziğe ve seçkin şeye. Dostlarımla, Hepimiz üzgünüz zaman. Sevgiyle, nazikâne. İçtenlikle.”

Piyanist Fazıl Mesai ve Ece Dağıstan çifti boşandı! Adliye binasına ahali ele yürüdüler

Share: