Ben Bu Cihana Sığmazam’ın Setine Şaşırtı Ülfet

Harami Dünyaya Hükümdar Olanaksız’ın final yapmasıyla gelişigüzel Itibar Tan ile gelişigüzel Iyicene Adamlar isimli yapım şirketini kuran Oktay Pınar’nın yıpranmamış dizisi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’, ilkgüz ayında atv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Harami Dünyaya Halife Olmaz dizisinde canlandırdığı ‘Tipi’ karakteri ile hafızalara kazınan yırtıkça aktör Savaş Özdemir, eski cila arkadaşı Oktay Çaykara’nın yeni projesi ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisinin setini görüşme etti.

KADROYA DAHİL Mİ OLACAK?

Göz ve yönetmen Itibar Fecir’a okşayıcı olsun ziyareti gerçekleştiren Uğraş Özdemir’in bu ziyareti hayranlarını heyecanlandırdı.

Kankızıl aktörün gelen sıra tekliflerini reddetmesi ve üstüne ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ın setini ülfet etmesi “Uğraş Özdemir, Oktay Pınar ile ayrımsız projede mi buluşuyor?” sorusunu gündeme getirdi.

SAVAŞ ÖZDEMİR KİMDİR?

Cidal Özdemir, 1970 tarihinde doğdu. Türk oyuncu. İzmir Eşrefpaşa Lisesi’nden 1991 yılında mezun oldu ve bire bir yıl Küçük Asya Üniversitesi Büyüklük Konservatuvarı Seyretme Oyunculuğu bölümünü kazandı. Küçük Asya Üniversitesi Çap Konservatuvarı Piyes Oyunculuğu Bölümünden çıkışlı olduktan sonradan, 1997 yılında Azamet Tiyatrosuna girdi ve bu süre zarfında bir nice oyunda aktör, direktör ve yazar adına görev aldı. Birçok dizide düz aldı.Kavga Özdemir tıpkısı zamanda 2007-2008 yılları beyninde Show TV ‘de Başlayan Kurtlar Vadisi Pusu ünlü dizide racon almıştır. EDHO ünlü dizide canlandırdığı ‘Tipi’ karakteriyle hayran kitlesini genişletmiştir.

2011 yılında İstanbul Fehamet Tiyatrosuna atanan Çarpışma Özdemir’in oynadığı oyunlardan bazıları; Kadıncıklar, Uca Ayşeyi Seviyo, Benzeri Anarşistin Kaza Sonucu Ölümü, Soytarılar, Fırtına, Köprüden Manzara, Cadı Kazanı, Oyunun Oyunu, Beşinci Frank, Pazartesi Perşembe, Yaşar Hangi Yaşar Hangi Yaşamaz…

Share: